A-TEC AR 30-4

Dodatečné informace

Cena vč. DPH: 9.900,00
HTR sleva: %
?
Toto zboží nelze v současné chvíli objednat. Děkujeme za pochopení.

A-Tec AR je modulárním tlumičem dostatečně silným na to, aby fungoval při dlouhých sériích výstřelů, které jsou typické pro samonabíjecí střelné zbraně. Tlumič typu AR 30-4 je určen pro samonabíjecí pušky ráže .223 Rem/5.56 NATO.

Tlumiče jsou modulové, takže je možné odebírat moduly pro zmenšení celkové délky/změně kvality útlumu a případnému vyvážení sestavy tlumič a zbraň.

K jeho zakoupení potřebujete platný zbrojní průkaz. Jedná se o zbraň kategorie C - podléhá registraci.

Prosíme o vaši trpělivost v prvním měsíci po platnosti novely zákna o zbraních. Tlumiče zažívají obrovský boom. Distributoři jsou zalhceni objednávkami, výrobci výrobou a státní zkušebna zbraní je zavalena tlumiči mnoha výrobců a dovozců, kteří čekají na potřebný CIP. O připravenosti vaší objednávky k vyzvednutí vás budeme informovat bezodkladně emailem. Děkujeme za pochopení.

ÚČINEK: 24 DB(C)
HMOTNOST: 245 G
PRŮMĚR: 30 MM
RÁŽE: .223 Rem / 5.56 NATO
PŘIDANÁ DÉLKA: 127 MM
CELKOVÁ DÉLKA: 142 MM
MATERIÁL: OCEL
POVRCH: NITRIDACE
SYSTÉM UPNUTÍ: Závity 1⁄2”-20 UNF | 1⁄2”28 UNEF [ 5/8”-24 UNEF | M14X1 | M15X1 | M18X1 (prosím, uveďte typ závitu anebo typ zbraně do poznámky objednávky)

Katalog tlumičů A-TEC v českém jazyce si můžete prohlédnout zde.

Distributor tlumičů A-TEC pro vás připravil podrobného průvodce tlumiči.

Kompletní maloobchodní ceník je k vidění v tomto odkaze, přičemž jsme vám schopni zajistit prakticky jakýkoliv z nabízených typů tlumičů.

Spousty odpovědí na Vaše případné otázky, rady, tipy a náměty naleznete na naší facebookové skupině Tlumiče nebo vám na konkrétní dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese tlumice@hardtask.cz