Kurzy - Sebeobrana - - Registrace nového uživatele - Košík

Kategorie

Expandable baton

Popis kurzu: Tento kurz je zaměřen na základy používání teleskopického obušku. Důraz je kladen na sebeobranné použití oproti použití „služebnímu“. Obsah: Typy a způsoby nošení teleskopického obušku. Postoj, držení, pohyb, údery, kryty. Boj na krátkou vzdálenost. Obrana proti odzbrojení a obrana proti úchopu apod.. Doporučené vybavení: Sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, vlastní teleskopický obušek (popřípadě můžeme za malý příplatek zapůjčit), rukavice (kvůli puchýřům), kalhoty ideálně umožňující nošení obušku, ochranné brýle. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na místě nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Hand to Hand Combat and Gun Retention

Popis kurzu: Tento kurz je zaměřen na boj zblízka v taktické nebo služební výstroji se střelnou zbraní. Obsah: Vhodné údery a kopy, udržování vzdálenosti, úder zbraní, obrana proti útoku chladnou zbraní, obrana proti úchopu zbraně, odzbrojení protivníka s dlouhou a krátkou zbraní atd.. Doporučené vybavení: Pokud možno taktická výstroj včetně přilby a balistické ochrany. To vše samozřejmě v případě, že v uvedeném vybavení a se zbraněmi sloužíte nebo pracujete. Obuv do tělocvičny. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu dennímu nošení nebo práci bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj. Doporučujeme si vzít ochranné brýle a taktické rukavice. Zbraň:  Krátká a dlouhá palná zbraň (plně dostačuje tzv zavařenka nebo maketa pro sebeobranu) Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na místě nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Self-defense scenarios

Popis kurzu: Dvoudenní intenzivní kurz, který je zaměřen na zopakování základních sebeobranných technik nutné obrany pro ty, kteří u sebe denně nosí zbraň pro svou ochranu, následují jednoduché sebeobranné scénáře, až po velmi realistické komplexní modelové situace, které budou zaznamenávány na videokameru a vyhodnoceny právníkem. Tento kurz vám ukáže vaše limity, možnosti a především vás připraví na možné nepříjemné životní situace, kde skutečně půjde o zdraví nebo život váš či vašich blízkých. Obsah: Teorie nutné obrany, základní sebeobranné techniky se zbraní, obuškem či slzným sprejem, obrana vlastní zbraně, odebrání protivníkovy zbraně, jednoduché scénáře nutné obrany, komplexní realistické modelové situace, rozbor situací na videozáznamech. Doporučené vybavení: Sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, pistole s pouzdrem pro skryté nošení, můžete také teleskopický obušek (popřípadě můžeme za příplatek zapůjčit), rukavice (kvůli puchýřům), ochranné brýle povinně! Na druhý den kurzu oblečení na ven (PŘIZPŮSOBTE SVOJE OBLEČENÍ VENKOVNÍM TEPLOTÁM!). Zbraň:  Pro všechny účastníky budou v druhý den kurzu zdarma k zapujčení naše výcvikové zbraně FX Simunition typu Glock 17 včetně pouzder. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na místě nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.