PSD kontraktor online seminář

Informace o kurzu

Kapacita: 50
Min. počet účastníků: 10
Cena vč. DPH: 2.500,00
Délka kurzu: 6 h
Počet dnů: 1
Místa pořádání:
Instruktorů: 1
Instruktoři tohoto kurzu:
Certifikace:
HTR sleva: 10 %
?

Jmenuji se Zdeněk Charvát. Po dlouholeté službě u Policie České republiky jsem pracoval 4 roky jako kontraktor v Iráku a Afghanistánu na pozicích Team leader, 2iC a Medic Personal Security Detail (PSD) týmu v britských společnostech Erinys a Sabre.

Tento seminář jsem vypsal pro všechny, kdo se chtějí buď sami stát konkraktorem, nebo je zajímá, jak tento svět v reálu funguje. Zkušenosti, které ti semináři předám, jsou vykoupené potem, tvrdou prací a mnoha lety zkušeností. Věřím, že ti pomohou získat práci, o které velcí kluci většinou jen sní.

Na semináři ti mimo jiné popíšu, jak to ve firmách venku chodí, jak si správně napsat životopis a komu ho poslat, co za výbavu a věci je dobré si s sebou na kontrakt brát a co nikoliv.. Dozvíš se, jak se v práci ke komu a v jakých situacích chovat, čemu se raději vyhnout a co brát všemi deseti.

Ušetřím ti tak spousty let vlastního života, pomůžu v rozhodování, zda a kde chceš takovou práci opravdu dělat. Díky informacím z mého semináře budeš mít daleko lepší startovní pozici a nebudeš působit jako úplný zelenáč na svém prvním životním kontraktu.

Kdo je PSD Kontraktor?

PSD (Personal Security Detail) kontraktor je profese, vykonávající osobní ochranu VIP osob, ambasadorů, představitelů armád, inženýrů nebo pracovníků neziskových organizací či doprovody konvojů zbraní, vybavení a potravin v nebezpečných zemích světa, jakými jsou Irák, Afghanistán, Sýrie, Libye Somálsko či některé státy Afriky.  Stát se kontraktorem bývá snem mnoha příšlušníků ozbrojených sborů po celém světě. Někteří z nich touží po praktickém uplatnění nabytých dovedností, které nemohou u jednotek jinak využít. Jsou tací, kteří rádi vyhledávají dobrodružství a nebezpečí. Pro většinu práce kontraktora znamená bohatý výdělek, někdy až desetinásobek průměrné měsíční výplaty, díky kterému si nemusí brát hypotéky na bydlení, auto na leasing nebo šetřit na dovolenou. Stačí jim pár let na slušném kontraktu a jsou na celý život dobře zabezpečeni.

Pro koho je seminář určen:

Tento online seminář je pro vás všechny, kteří sníte o práci v zahraničí, ale nevíte jak začít. Stejně tak pro všechny, kdo by se rádi dozvěděli o všech praktických zkušenostech od kontraktora s reálnou praxí, prohlédli si spousty fotografií a videozáznamů z Iráku a Afghanistánu.

Práce PSD kontraktora je sama o sobě velmi unikátní. Čechů, kteří tuto profesi vykonávají nebo vykonávali jsou malé desítky. Nikdo jiný se zatím s jeho osobními zkušenostmi a znalostmi nepodělil. Díky době, kdy jsme nuceni být zavření doma a nemůžeme zajít na skutečné praktické kurzy, jsem se rozhodl s vámi o všechny mé drahocenné zkušenosti podělit.

Seminář proběhne na platformě Zoom Webinars dne 28.3.2021 mezi 9-16h hod. Stačí vám pouze připojení k internetu a počítač nebo tablet či telefon. Nepotřebujete nutně kameru ani mikrofon.

Kompletní záznam online semináře je v ceně. Po skončení dostanete odkaz s materiály.

Obsah semináře:

- Práce kontraktora
- Země, v jakých se obvykle PSD vykonává
- Požadavky na kontraktora
- Jak jsem se stal kontraktorem já
- Profesní životopis a jeho náležitosti
- Nejznámější kontraktorské společnosti
- Funkce v PSD týmech
- Smlouva / Kontrakt
- Vše okolo financí
- Práce versus volno / systém rotací
- Základny, ubytování a zázemí PSD firem
- Výbava kontraktora
- Denní chléb kontraktora - popis běžného pracovního dne
- Vyžití v době volna
- Mezilidské vztahy se členy týmu a ostatními na kontraktu
- Popis standardního kontraktora
- Osoba klienta
- Kritické a nebezpečné momenty práce kontraktora
- Pravidla užití síly
- Kontraktoři vs lokálové
- Důležité rady pro přijímací řízení, získání kontraktu a fungování v týmu PSD

 

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: