Active Shooter Civilian

Informace o kurzu

Kapacita: 20
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 2.500,00
Délka kurzu: 8 h
Počet dnů: 1
Místa pořádání:
Instruktorů: 2
Instruktoři tohoto kurzu:
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Kurz Active Shooter Civilian vás naučí základní principy a postupy nutné k přežití nebo případnému zneškodnění aktivního střelce. Budete se učit principy obrany proti útoku ozbrojeného útočníka z pohledu neozbrojeného civilisty.

Kdo je aktivní střelec? Jedná se o nebezpečného pachatele, který volil použití zbraně proti jiným osobám k dosažení svých cílů. Obvykle jde o jednotlivce, může se ale také jednat o skupinu pachatelů. Nemá zábrany pro jakékoliv chování s cílem zabít nebo zranit co největší počet osob. Útok je zpravidla veden proti tzv. měkým cílům - neozbrojeným a bezbranným lidem, kde je nejmenší předpoklad, že se budou oběti bránit (školy, obchodní centra, nemocnice, náměstí, stanice hromadné dopravy apod.).

Obsah:

Základní teorie, tvoření barikád, využití únikových cest a východů, postupy k zneškodnění nebo znehybnění útočníka, spolupráce s ozbrojenými a záchrannými složkami, v modelových situacích budeme donekonečna aplikovat pravidlo utíkej, schovej se, bojuj!

Doporučené vybavení:

Pohodlné civilní oblečení, které si můžete umazat a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), střelecké ochranné brýle, ochranné rukavice, špunty do uší.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: