Small Unit Tactics Ambush

Informace o kurzu

Kapacita: 20
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 3.500,00
Délka kurzu (h): 16 h
Počet dnů: 2
Instruktorů: 2
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Kurz Small Unit Tactics Ambush (SUTA) je zaměřen na výuku pokročilých postupů taktické přípravy v zalesněném a otevřeném terénu, konkrétně na provedení předplánované léčky. Jedná se o takzvanou zelenou taktiku malých vojenských jednotek při pohybu v otevřeném nebo zalesněném terénu.

Obsah:

Opakování postupů ze základního kurzu SUT, základy plánovacího procesu, tvoření pozorovacích stanovišť a pozorování, příprava a realizace léčky na nepřítele, činnosti po léčce, modelové situace.

Doporučené vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, případně nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, sumky na zásobníky typu AR15, střelecké ochranné brýle, nákoleníky, taktické rukavice, pokrývka hlavy. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu dennímu nošení nebo práci bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj. Ta není na tomto kurzu povinná. Protože se budete pohybovat v lese a je zde kladen důraz na maskování a splynutí s okolím, co nejvíce uzpůsobte barvu vašeho oblečení a výstroje lesu a otevřenému terénu (zelená, multicam, vz95 apod.). Pokud byste rádi vyzkoušeli moderní balistickou výstroj, po kliknutí na vámi zvolené datum tohoto kurzu si můžete vybrat zapůjčení některého z nabízených nosičů plátů včetně balistických panelů nebo špičkovou balistickou ochrannou přilbu od firmy Galvion.

Zbraň: 

Na tomto kurzu používáme zbraně airsoftové. Mají podstatně větší dostřel, než námi běžně využívané FX Simunition. Pro všechny účastníky máme v ceně kurzovného k zapujčení naše výcvikové airsoftové zbraně typu M4 se zásobníky včetně základních jednobodových popruhů. Pokud vlastníte vlastní airsoftovou zbraň anebo popruh, rozhodně si je na kurz vezměte.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Místo:

Místo konání kurzu, respektive jednotlivých míst konání v případě několikadenních kurzů, kdy je využíváno vícero lokací, naleznete v detailu kurzu, a to například po kliknutí na daný termín v kalendáři na našem webu.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

 

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: