Tactical Tracker

Informace o kurzu

Kapacita: 16
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 7.500,00
Délka kurzu: 30 h
Počet dnů: 3
Místa pořádání:
Instruktorů: 1
Instruktoři tohoto kurzu:
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Tactical Tracker je kurz taktického stopování, který se skládá ze zhruba 30 hodin výuky založené na téměř 50ti let operačních a reálných zkušenostech špičkového stopaře a praktika Davida Scott-Donelana, které budou účastníkům předáváný prostřednictvým profesionálních instruktorů v oboru.

Takto postavený kurz je vhodný jak pro příslušníky policejních a armádních jednotek, tak samozřejmě pro ochránce přírody, osobní strážce, detektivy či jiné zájemce o tématiku stopování lidí v terénu.

Obsah:

Základní teorie a pravidla stopování, dynamika tvorby stopy, lidské stopy a známky lidské činnosti v přírodním prostředí, stárnutí stop, stopování za snížených světelných podmínek, stopování v týmu, finální modelová situace.

Doporučené vybavení:

Pohodlné taktické oblečení nebo bojová uniforma a pevná outdoorová nebo služební obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a sumkami na zásobníky typu AR15, přilba nebo taktický klobouk, střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, individuální balíček první pomoci, taktická svítilna nebo čelovka. Kurz samozřejmě zvládnete projít v pohodlném taktickém oblečení, bez nutnosti dokupovat drahou taktickou výstroj.

Zbraň: 

Pro všechny účastníky budou zdarma k zapujčení naše výcvikové airsoftové zbraně.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. Vyjma dne, kdy bude probíhat výuka za snížených světelných podmínek. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Po dohodě je však možné zajistit poměrně komfortní přespání nedaleko střelnice. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: