Kurzy - Budova - - Registrace nového uživatele - Košík

Kategorie

Active Shooter Civilian

Popis kurzu: Kurz Active Shooter Civilian vás naučí základní principy a postupy nutné k přežití nebo případnému zneškodnění aktivního střelce. Budete se učit principy obrany proti útoku ozbrojeného útočníka z pohledu neozbrojeného civilisty. Kdo je aktivní střelec? Jedná se o nebezpečného pachatele, který volil použití zbraně proti jiným osobám k dosažení svých cílů. Obvykle jde o jednotlivce, může se ale také jednat o skupinu pachatelů. Nemá zábrany pro jakékoliv chování s cílem zabít nebo zranit co největší počet osob. Útok je zpravidla veden proti tzv. měkým cílům - neozbrojeným a bezbranným lidem, kde je nejmenší předpoklad, že se budou oběti bránit (školy, obchodní centra, nemocnice, náměstí, stanice hromadné dopravy apod.). Obsah: Základní teorie, tvoření barikád, využití únikových cest a východů, postupy k zneškodnění nebo znehybnění útočníka, spolupráce s ozbrojenými a záchrannými složkami, v modelových situacích budeme donekonečna aplikovat pravidlo utíkej, schovej se, bojuj! Doporučené vybavení: Pohodlné civilní oblečení, které si můžete umazat a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), střelecké ochranné brýle, ochranné rukavice, špunty do uší. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Active Shooter LE

Popis kurzu: Kurz Active Shooter LE (Law Enforcement) je velmi intenzivní jednodenní taktický kurz, který svou dynamickou výukou taktických postupů připraví příslušníky ozbrojených složek na zákrok proti aktivnímu střelci. Pozor, účastnit se ho mohou pouze příslušníci Policie, obecních a městských policií, Celní správy, Vězeňské služby nebo Armády České republiky. Obsah: Základní teorie, postup při vyhledávacím módu, rychlý zákrok proti ozbrojenému pachateli, evakuace osob, tvoření a práce záchranných týmů v místě incidentu, finální propátrávání objektu, nesčetně modelových situací za použití zbraní FX Simunition. Doporučené vybavení: Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, pokud máte vlastní, přineste si kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4, případně nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, sumky na zásobníky typu AR15, střelecké ochranné brýle, nákoleníky, taktické rukavice a svítilnu. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu služebnímu nošení nebo práci bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj. Zbraň:  Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 nebo H&K 416 a MP5. Ke zbraním dostanete popruh, potřebná pouzdra a zásobníky. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

CQB

Popis kurzu: Tento kurz je zaměřen na výuku základních a pokročilejších postupů taktické přípravy v objektech s krátkou a dlouhou zbraní v jednotlivci, dvojici, čtveřici a týmu. Obsah: Základní teorie, vykrajování místnosti, vstup do bytu a místnosti, postup na schodišti, postup chodbou, systém otevírání dveří, zadržení a zajištění pachatele a nezúčastněných osob, reakce na nestandardní situace, koordinace čištění objektu ve více týmech, nesčetně modelových situací za použití zbraní FX Simunition. Doporučené vybavení: Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, pokud máte vlastní, přineste si kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4, případně nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, sumky na zásobníky typu AR15, střelecké ochranné brýle, nákoleníky, taktické rukavice a svítilnu. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu dennímu nošení nebo práci bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj. Zbraň:  Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 nebo H&K 416 a MP5. Ke zbraním dostanete popruh, potřebná pouzdra a zásobníky. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

CQB Advanced

Popis kurzu: Kurz CQB Advanced je zaměřen na výuku pokročilých postupů taktické přípravy v objektech a zákroku proti pachateli v dopravních prostředcích. Obsah: Rychlé opakování ze základního kurzu CQB, následují témata, jako jsou alternativní vstup do objektu okny za pomocí žebříků a dalších prostředků, taktické postupy s balistickým štítem, zajištění pachatele v dopravních prostředcích (osobní automobily anebo autobus), nesčetně modelových situací s využitím našich výcvikových zbraní typu FX Simunition. Doporučené vybavení: Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, pokud máte vlastní, přineste si kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4, případně nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, sumky na zásobníky typu AR15, střelecké ochranné brýle, nákoleníky, taktické rukavice a svítilnu. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu dennímu nošení nebo práci bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj. Zbraň:  Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 nebo H&K 416 a MP5. Ke zbraním dostanete popruh, potřebná pouzdra a zásobníky. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

FIBUA

Popis kurzu: Kurz FIBUA (Fighting In Built-Up Areas) je zaměřen na výuku taktických postupů a boje týmu v zastavěných oblastech. Obsah: Základní teorie, krátké opakování taktických týmových postupů CQB, postup elementů po ulici a mezi domy, překonávání otevřených prostranství, překonání křižovatek, obsazení budovy a vytvoření strong pointu, využití jednoho z elementů jednotky pro krytí postupu ostatních, manévrování a bojové drily ve městě, modelové situace se zbraněmi FX Simunition. Doporučené vybavení: Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo služební obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, pokud máte vlastní, přineste si kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4, případně nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, sumky na zásobníky typu AR15, střelecké ochranné brýle, nákoleníky, taktické rukavice a svítilnu. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu služebnímu nošení nebo práci bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj. Zbraň:  Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 nebo H&K 416 a MP5. Ke zbraním dostanete popruh, potřebná pouzdra a zásobníky. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Home Defense

Popis kurzu: Kurz Home Defense je zaměřen na výuku základních taktických postupů v objektech s krátkou zbraní v jednotlivci za účelem propátrání objektu, jako je například vlastní domov po vloupání spáchaném zloději, obranu domova, ochrany rodiny a přátel. Obsah: Základní teorie, nutná obrana a krajní nouze, vykrajování místnosti, vstup do bytu a místnosti, postup na schodišti, postup chodbou,  zadržení a zajištění pachatele, reakce na nestandardní situace, barikádování vlastního obydlí, nesčetně modelových situací za použití zbraní FX Simunition a cvičných pepřových sprejů. Doporučené vybavení: Pohodlné civilní oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, pokud máte vlastní, přineste si kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4, střelecké ochranné brýle, můžete též taktické rukavice a svítilnu. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu dennímu nošení nebo práci. Zbraň:  Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17 GEN4 a kydexovými pouzdry. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 19:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

SWAT Week

Popis kurzu: Jedná se o oficiální americký policejní pětidenní intenzivní SWAT kurz, kterými každoročně procházejí operátoři US POLICE SWAT. Kurz je určen pouze pro ty, kteří jsou v aktivní nebo rezervní službě příslušníků ozbrojených složek nebo jsou nyní ve výslužbě a mají výborně zvládnutou bezpečnou manipulaci se zbraní a znají základy CQB. Obsah: Tatkická příprava v objektech, zákrok proti pachateli v dopravním prostředku, kurz otevírače, taktický postup týmu za použití balistického štítu, zákrok proti aktivnímu střelci, střelecký výcvik z pistole a samonabíjecí pušky, modelové scénáře probraných témat s využitím zbraní FX Simunition.  Jedná se především o kurz udržovací a zdokonalovávací, tzn nebudou zde vyučovány absolutní základy taktické přípravy a střelby. Doporučené vybavení: Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, pokud máte vlastní, přineste si kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4, případně nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, sumky na zásobníky typu AR15, střelecké ochranné brýle, nákoleníky, taktické rukavice a svítilnu. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu dennímu nošení nebo práci bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj. Zbraň:  Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 nebo H&K 416 a MP5. Ke zbraním dostanete popruh, potřebná pouzdra a zásobníky. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Angličtina s možným překladem do češtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Tactical Rappeling

Popis kurzu: Tactical Rappeling Basic je dvoudenní kurz zaměřený na základy taktického slaňování. Naučíte se všechny základní uzly, seznámíme vás s nejmodernějšími trendy práce na laně, naučíte se, jak bezpečně vytvořit jistící body a slanit za pomoci slaňovacích prostředků jednotlivce, vyzkoušíte si techniky postupu po laně vzhůru anebo záchranné procedury. Obsah: Základní teorie o slaňování, bezpečnosti a potřebné výbavě, vázání uzlů, jištění a kotvící body, slaňování za použití osmy, slaňování za použití brzdy, budování štandů, dopomoc (záchrana) směrem nahoru a záchrana směrem dolů. Doporučené vybavení: Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), sedací úvazek, dvě HMS karabiny, smyce, osma, brzda, 30 m dlouhé statické lano, ochranná přilba, slaňovací rukavice, ideálně též nákoleníky a náloketníky. V případě, že nedisponujete vlastním lezeckým vybavením, jsme vám schopni k vybranému datu konání kurzu kompletní slaňovací set zajistit. Stačí si v e-shopu ke kurzu vybrat položku Vybavení ke kurzu Tactical Rappeling. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Tactical Rappeling Advanced

Popis kurzu: Tactical Rappeling Advanced je dvoudenní kurz pokročilého taktického slaňování, který obsahem navazuje na základní kurz Tactical Rappeling Basic. Obsah: Základní teorie k taktickým postupům slaňování, bezpečnosti a potřebné výbavě k zákroku, následovat budou postupy slanění na balkón, terasu, vstup do oken a s využitím lana fast rope v jednotlivci a týmech. Doporučené vybavení: Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), sedací úvazek, dvě HMS karabiny, smyce, osma, brzda, 30 m dlouhé statické lano, ochranná přilba, slaňovací rukavice, ideálně též nákoleníky a náloketníky. Dále potřebujete opasek, pokud máte vlastní, přineste si kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4, případně nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, sumky na zásobníky typu AR15 a střelecké ochranné brýle. V případě, že nedisponujete vlastním lezeckým vybavením, jsme vám schopni k vybranému datu konání kurzu kompletní slaňovací set zajistit. Stačí si v e-shopu ke kurzu vybrat položku Vybavení ke kurzu Tactical Rappeling. Zbraň:  Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 nebo H&K 416 a MP5. Ke zbraním dostanete popruh, potřebná pouzdra a zásobníky. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.