Kurzy - Les - - Registrace nového uživatele - Košík

Kategorie

Small Unit Tactics

Popis kurzu: Kurz Small Unit Tactics (SUT) je zaměřen na výuku základních postupů taktické přípravy v zalesněném a otevřeném terénu. Jedná se o takzvanou zelenou taktiku malých vojenských jednotek při pohybu v otevřeném nebo zalesněném terénu. Obsah: Základní teorie, maskování, příprava vybavení do akce, neverbální komunikace (signály), základní orientace v terénu, postup při patrole skupiny a odřadu, reakce na kontakt a nepadení nepřítelem, léčka z chodu a přepad, mnoho modelových situací. Doporučené vybavení: Pohodlné taktické oblečení nebo bojová uniforma a pevná outdoorová nebo služební obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a sumkami na zásobníky typu AR15, přilba nebo taktický klobouk, střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, individuální balíček první pomoci. Kurz samozřejmě zvládnete projít v pohodlném taktickém oblečení, bez nutnosti dokupovat drahou taktickou výstroj, stačí si vzít pouze ochranné brýle a rukavice. Zbraň:  Pro všechny účastníky budou zdarma k zapujčení naše výcvikové airsoftové zbraně se zásobníky včetně základních jednobodových popruhů. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Po dohodě je však možné zajistit poměrně komfortní přespání nedaleko střelnice. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Small Unit Tactics Advanced

Popis kurzu: Kurz Small Unit Tactics Advanced (SUTA) je zaměřen na výuku pokročilých postupů taktické přípravy v zalesněném a otevřeném terénu. Jedná se o takzvanou zelenou taktiku malých vojenských jednotek při pohybu v otevřeném nebo zalesněném terénu. Obsah: Opakování postupů ze základního kurzu SUT, orientace týmu v terénu s mapou, tvoření pozorovacích stanovišť a pozorování nepřítele, postupy týmu v noci a za snížených světelných podmínek, příprava a realizace přepadu pozice nepřítele, léčka, modelové situace. Doporučené vybavení: Pohodlné taktické oblečení nebo bojová uniforma a pevná outdoorová nebo služební obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a sumkami na zásobníky typu AR15, přilba nebo taktický klobouk, střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, individuální balíček první pomoci. Kurz samozřejmě zvládnete projít v pohodlném taktickém oblečení, bez nutnosti dokupovat drahou taktickou výstroj, stačí si vzít pouze ochranné brýle a rukavice. Zbraň:  Pro všechny účastníky budou zdarma k zapujčení naše výcvikové airsoftové zbraně se zásobníky včetně základních jednobodových popruhů. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Kurz probíhá nepřetržitě celou noc. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda a večeře. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Tactical Tracker

Popis kurzu: Tactical Tracker je kurz taktického stopování, který se skládá ze zhruba 30 hodin výuky založené na téměř 50ti let operačních a reálných zkušenostech špičkového stopaře a praktika Davida Scott-Donelana, které budou účastníkům předáváný prostřednictvým profesionálních instruktorů v oboru. Takto postavený kurz je vhodný jak pro příslušníky policejních a armádních jednotek, tak samozřejmě pro ochránce přírody, osobní strážce, detektivy či jiné zájemce o tématiku stopování lidí v terénu. Obsah: Základní teorie a pravidla stopování, dynamika tvorby stopy, lidské stopy a známky lidské činnosti v přírodním prostředí, stárnutí stop, stopování za snížených světelných podmínek, stopování v týmu, finální modelová situace. Doporučené vybavení: Pohodlné taktické oblečení nebo bojová uniforma a pevná outdoorová nebo služební obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a sumkami na zásobníky typu AR15, přilba nebo taktický klobouk, střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, individuální balíček první pomoci, taktická svítilna nebo čelovka. Kurz samozřejmě zvládnete projít v pohodlném taktickém oblečení, bez nutnosti dokupovat drahou taktickou výstroj. Zbraň:  Pro všechny účastníky budou zdarma k zapujčení naše výcvikové airsoftové zbraně. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. Vyjma dne, kdy bude probíhat výuka za snížených světelných podmínek. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Po dohodě je však možné zajistit poměrně komfortní přespání nedaleko střelnice. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.