E-shop - Made by Hard Task - - Registrace nového uživatele - Košík

Kategorie

Čepice Hard Task

Baseball čepice s logem a nápisem Hard Task Barvy: šedá s větranou zadní částí hlavy, multicam a modrá s červeným lemováním kšiltu Před zakoupením si prosím ověřte skladovou dostupnost prostřednictvím emailu pavel@hardtask.cz. Na toto zboží se nevztahuje sleva HTR 10%, a to z důvodu zachování co nejnižší možné prodejní ceny, která je aktuálně jen s minimální marží, která pokryje pouze cesty, administraci a podobné nutné výdaje k opatření jedntolivých položek "Made by Hard Task".

Čepice Hard Task Low Profile

Baseball čepice s nižším profilem, logem a nápisem Hard Task Barvy: multicam klasická plná nebo s větranou zadní částí hlavy Před zakoupením si prosím ověřte skladovou dostupnost prostřednictvím emailu pavel@hardtask.cz. Na toto zboží se nevztahuje sleva HTR 10%, a to z důvodu zachování co nejnižší možné prodejní ceny, která je aktuálně jen s minimální marží, která pokryje pouze cesty, administraci a podobné nutné výdaje k opatření jedntolivých položek "Made by Hard Task".

NŮŽ M200 HARD TASK

Rádi bychom vám představili nůž, který byl vyvinut na základě spolupráce společností HARD TASK a Acta Non Verba – ANV. Samotná myšlenka vznikla mezi instruktory Hard Task: „Líbila se nám myšlenka mít jako znak příslušnosti ke skupině lidí s podobnými zájmy a krevní skupinou něco víc než nášivku, triko nebo čepici. Něco víc chlapského. Napadl nás nůž.“ Nůž by měl být za prvé „taktický “ a za druhé vhodný na práci v lese. Můžeme tomu říkat nůž na bushcraft. Takže takový univerzál, kterým půjde uříznout klacek, štípnout polínko, stáhnout a naporcovat kořist, rozdělat oheň, ale taky s ním efektivně bojovat.    Na začátku byl návrh od Miloše Müllera, instruktora HT, který oslovil společnost Acta Non Verba (ANV). „Tu jsme si vybrali jako firmu, která vyrábí kvalitní sériové nože s pěkným designem, za kterým stojí Ondřej Němec, Head designer ANV Knives. Navíc je to firma česká, která je u nás tak trochu novou štikou v rybníce.“ Popisuje Miloš Müller Vstřícný přístup obchodního ředitele ANV pana Petra Doula znamenal navázání spolupráce s designérem Ondřejem Němcem, díky kterému vznikl právě tento nůž. „Je to moc pěkná kudla, která je funkční a přitom sexy. Snažili jsme se najít ideální ergonomii střenky, univerzální tvar ostří a také materiál.“ Komentuje vývoj Ondřej Němec. Vznikl z toho nůž s těmito parametry Celková délka nože: 267 mm Délka ostří: 127 mm Tloušťka čepele: 5 mm Tvar čepele: Droppoint Výbrus čepele: plochý, tzv. V Ocel: BÖHLER N690 Povrchová úprava: STONEWASH s povlakem DLC BLACK, což je v podstatě nejtvrdší možná dodatečná povrchová úprava. Rukojeť: 3D obráběná MIKARTA s otvorem pro paracord Na čepeli je výborný JIMPING, drážky pro oporu palce a místo pro škrtání firesteelem Speciální grafika na ostří pouze pro členy klubu HTR a zákazníky HT Omezená číslovaná série pouze pro členy klubu HTR a zákazníky HT Nůž se bude dodávat s kvalitním, samosvorným, kydexovým pouzdrem Na nůž poskytuje ANV doživotní záruku - CENOVÁ NABÍDKA POUZE PRO ČLENY KLUBU HARD TASK RANGERS A ZÁKAZNÍKY SPOLEČNOSTI HARD TASK TRAINING - Pouze pro členy HTR a zákazníky HT bude nůž k dostání s unikátním číslem a grafikou se znakem HT. - Běžná cena nože bez grafiky HT a unikátního čísla činí 6.850 CZK Před zakoupením si prosím ověřte skladovou dostupnost prostřednictvím emailu knife@hardtask.cz. Na toto zboží se nevztahuje sleva HTR 10%, a to z důvodu zachování co nejnižší možné prodejní ceny, která je aktuálně jen s minimální marží, která pokryje pouze cesty, administraci a podobné nutné výdaje k opatření jedntolivých položek "Made by Hard Task".

Triko Hard Task - Respect All Fear None

Velmi kvalitní a barvou stálé triko německé značky James & Nicholson JN838 s potiskem Hard Task - Respect All Fear None, logo HT na hrudníku, pravém rameni a zádech, česká vlajka na levém rameni. Možnost výběru ze tří barev: modrá navy, šedá, foliage Velikosti: S, M, L, XL Před zakoupením si prosím ověřte skladovou dostupnost prostřednictvím emailu pavel@hardtask.cz. Na toto zboží se nevztahuje sleva HTR 10%, a to z důvodu zachování co nejnižší možné prodejní ceny, která je aktuálně jen s minimální marží, která pokryje pouze cesty, administraci a podobné nutné výdaje k opatření jedntolivých položek "Made by Hard Task".