Armorer

Informace o kurzu

Kapacita: 20
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 1.400,00
Délka kurzu (h): 8 h
Počet dnů: 1
Instruktorů: 1
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Kurz Armorer je jednodenní základní zbrojířský kurz, na kterém se naučíte na prvočinitele rozebrat různé typy zbraní, dozvíte se, jak je nejlépe čistit a konzerovat, budete umět vyměňovat součástky a díly, zkusíte si výměnu mířidel a jejich základní nastřelení, nakonec všechny zbraně složíte, aniž by vám některá součástka přebývala nebo scházela.

Obsah:

Základní teorie ke konstrukci zbraní a funkci jednotlivých prvků, bezpečná manipulace se zbraní před její rozborkou, základní a detailní rozborka závěru a rámu/těla zbraně, rozborka zásobníků, údržba a různé servisní postupy, čištění, výměna jednotlivých dílů, sborka a kontrola funkcí všech mechanizmů zbraně, výměna a nastřelení mířidel.

Veškeré postupy si vyzkoušíte na samonabíjecí pistoli, samonabíjecí pušce a opakovací brokovnici.

Potřebné vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv, psací potřeby.

Zbraň:

Budete vybaveni našimi výcvikovými zbraněmi. Pokud vlastníte pistoli značky Glock nebo samonabíjecí pušku typu AR15, můžete si je vzít s sebou a kurz absolvovat s vašimi zbraněmi.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Místo:

Místo konání kurzu, respektive jednotlivých míst konání v případě několikadenních kurzů, kdy je využíváno vícero lokací, naleznete v detailu kurzu, a to například po kliknutí na daný termín v kalendáři na našem webu.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: