Tactical Driving

Informace o kurzu

Kapacita: 16
Min. počet účastníků: 6
Cena vč. DPH: 7.500,00
Délka kurzu (h): 8 h
Počet dnů: 1
Instruktorů: 1
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Kurz jízdy zručnosti s vozidlem v civilních, taktických a služebních podmínkách.

Obsah:

Základní teorie, brždění na rovném úseku, brždění s vyhnutím se překážky, cvičení na postřeh řidiče, různorodý slalom mezi kužely popředu a pozadu, otočení vozidla o 180 stupňů – pašerácká otočka, projetí úzké zatáčky, soutěž na čas, atd..

Doporučené vybavení:

Povahou civilní, outdoorové nebo taktické oblečení a obuv, které je přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám (na letišti zpravidla hodně fouká).

Pro výcvik budete vybaveni našimi tréninkovými vozidly. Kurz je samozřejmě možné absolvovat s vaším vlastním vozidlem, což se projeví na nižší cenně kurzovného, mějte ale na paměti, že byste měli po absolvování kurzu navštívit autoservis za účelem nutné údržby a výměny velmi opotřebených dílů.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na místě nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 17:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Místo:

Místo konání kurzu, respektive jednotlivých míst konání v případě několikadenních kurzů, kdy je využíváno vícero lokací, naleznete v detailu kurzu, a to například po kliknutí na daný termín v kalendáři na našem webu.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: