Hand to Hand Combat and Gun Retention

Informace o kurzu

Kapacita: 20
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 1.500,00
Délka kurzu: 8 h
Počet dnů: 1
Místa pořádání:
Instruktorů: 1
Instruktoři tohoto kurzu:
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Tento kurz je zaměřen na boj zblízka v taktické nebo služební výstroji se střelnou zbraní.

Obsah:

Vhodné údery a kopy, udržování vzdálenosti, úder zbraní, obrana proti útoku chladnou zbraní, obrana proti úchopu zbraně, odzbrojení protivníka s dlouhou a krátkou zbraní atd..

Doporučené vybavení:

Pokud možno taktická výstroj včetně přilby a balistické ochrany. To vše samozřejmě v případě, že v uvedeném vybavení a se zbraněmi sloužíte nebo pracujete. Obuv do tělocvičny. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu dennímu nošení nebo práci bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj. Doporučujeme si vzít ochranné brýle a taktické rukavice.

Zbraň: 

Krátká a dlouhá palná zbraň (plně dostačuje tzv zavařenka nebo maketa pro sebeobranu)

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na místě nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: