Home Defense

Informace o kurzu

Kapacita: 12
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 2.200,00
Délka kurzu: 10 h
Počet dnů: 1
Místa pořádání:
Instruktorů: 2
Instruktoři tohoto kurzu:
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Kurz Home Defense je zaměřen na výuku základních taktických postupů v objektech s krátkou zbraní v jednotlivci za účelem propátrání objektu, jako je například vlastní domov po vloupání spáchaném zloději, obranu domova, ochrany rodiny a přátel.

Obsah:

Základní teorie, nutná obrana a krajní nouze, vykrajování místnosti, vstup do bytu a místnosti, postup na schodišti, postup chodbou,  zadržení a zajištění pachatele, reakce na nestandardní situace, barikádování vlastního obydlí, nesčetně modelových situací za použití zbraní FX Simunition a cvičných pepřových sprejů.

Doporučené vybavení:

Pohodlné civilní oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, pokud máte vlastní, přineste si kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4, střelecké ochranné brýle, můžete též taktické rukavice a svítilnu. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu dennímu nošení nebo práci.

Zbraň: 

Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17 GEN4 a kydexovými pouzdry.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 19:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: