Výcvik

Pozice:
E-mail:
Mobil:

Naše firma nabízí poměrně široké spektrum výcviků, kurzů a školení. Patří mezi ně například taktické kurzy osobní ochrany Close Protection a Personal Security Detail, kurzy zaměřené na práci v objektech CQB (Close Quarters Battle), CQB Advanced, FIBUA a prestižní americký kurz SWAT Week, kurzy zaměřené na taktiku malých vojenských jednotek SUT (Small Unit Tactics), SUT Advanced a Speed boat, kurz stopování lidí Tactical Tracker a kurzy zaměřené na policejní práci, jako komplexní kurz zásahu a řešení situací proti aktivnímu střelci Active Shooter nebo unikátní dvoudenní kurz NVGTAC, jenž je zaměřen na výuku taktických postupů a střelby s nočním viděním.

Společnost Hard Task Training je obsazeností nejvíce exponovaná střeleckými kurzy a školeními, které se skládají z portfolia několika úrovňových kurzů ovládání krátké palné zbraně Dynamic Pistol a samonabíjecí pušky Dynamic Rifle, dále dvoudenního intenzivního kurzu Tactical Shotgun, který se věnuje střelbě a ovládání taktické opakovací nebo samonabíjecí brokovnice, pěti specializovaných kurzů pro odstřelovače, dvoudenního střelecko taktického kurzu práce se světlem a tmou Low Light, jednodenních velmi pokročilých kurzů zaměřených na střelecko taktické postupy jednotlivce a týmu Team Work a CQB Live Fire, v České republice a Evropě ojedinělého dvoudenního kurzu boje kolem a uvnitř vozidla VCQB (Vehicle CQB) a v neposlední řadě týdenního kurzu pro současné nebo budoucí instruktory střelby Shooting Instructor.

Nabízíme samozřejmě též zdravotnické kurzy se zaměřením na vojenské prostředí CLS (Combat Life Saver) a CLS Advanced a civilní taktické prostředí TECC( Tactical Emergency Casualty Care) a TECC Advanced, které vyučuje, stejně jako je tomu u ostatních kurzů, špičkový instruktor a praktik z oboru.

V našem portfoliu služeb nechybí ani kurzy výsadkové a slaňovací, tedy Air Assault basic a Air Assault Advanced, což jsou velmi pokročilé kurzy vysazování z vrtuníků přistáním nebo na rychloslaňovacím laně fast rope, včetně odnosu týmu v podvěsu vrtulníku a dvojice kurzů zaměřených na taktické a pracovní slaňování Tactical Rappel Basic a Tactical Rappel Advanced. V oblibě různých korporátů, bezpečnostních složek a agentur je kurz taktické a defenzivní jízdy s vozidlem Tactical Driving. Za zmínku stojí velmi kvalitně zpracovaný čtyřdenní kurz přežití Survival, kurzy profesní a osobní sebeobrany Hand to hand a Expandable baton. Na dvoudenních realistických scénářích Self-defense Scenarios si můžete vyzkoušet všechny doposud nabyté zkušenosti a zjistit, jak byste se v kritickém momentu, ve kterém vám jde o život nebo zdraví, zachovali.

Již několik let se naši instruktoři věnují výcviku ozbrojených složek nejen v České republice, kde mezi nejlepší studenty patří policisté Zásahové jednotky Krajského ředitelství Jihomoravského kraje a operátoři Skupiny operativního nasazení Celní správy ČR. Firma se však nejvíce zaměřuje na výcvik armádních a policejních jednotek v zahraničí, které si vyžádaly specializované intenzivní několikaměsíční kurzy protiteroristických operací, práce odstřelovačů, ochrany osob a zdravotní přípravy.