Střelecký klub

Pozice:
E-mail:
Mobil:

Sportovně Střelecký Klub HardTask Rangers byl založen v roce 2017 jako společenství příznivců střelby, kteří chtějí nejen udržovat, ale hlavně dál rozvíjet své střelecké i taktické dovednosti. Klub má nyní téměř 1000 členů.

Vznikl pod záštitou vzdělávací společnosti Hard Task, která se zabývá výukou v oblastech střelecké, taktické a zdravotní přípravy veřejnosti i ozbrojených složek. Od června 2017 je SSK HardTask Rangers členem Asociace sportovní dynamické střelby, což jeho členům umožňuje, mimo jiné, účastnit se závodů dle mezinárodních pravidel IPSC.

V únoru 2018 naši instruktoři společně s několika dalšími kandidáty z řad členů klubu úspěšně absolvovali oficiální zkoušky rozhodčích IDPA (International Defensive Pistol Association) a klub se následně stal členem zmíněné mezinárodní asociace. Na našich českých stránkách www.idpa.cz si můžete přečíst pravidla a dozvědět se podrobnosti o členství a závodech.

Střelecké dovednosti a bezpečné ovládání zbraní si členové klubu mohou procvičit nejen při trénincích a na kurzech, ale také při soutěžích, které klub organizuje.

Domovskými střelnicemi jsou venkovní střelnice Oleško a krytá Gun Range v Brandýse nad Labem.

Webové stránky klubu s možností registrace nového člena na www.hardtaskrangers.cz