Střelecký klub

Pozice:
E-mail:
Mobil:

Sportovně Střelecký Klub Hard Task Rangers byl založen v roce 2017 jako společenství příznivců střelby, kteří chtějí nejen udržovat, ale hlavně dál rozvíjet své střelecké i taktické dovednosti. Klub má nyní více než 730 členů.

Klub vznikl pod záštitou vzdělávací společnosti Hard Task, která se zabývá výukou v oblastech střelecké, taktické a zdravotní přípravy veřejnosti i ozbrojených složek. Od června 2017 je SSK HardTask Rangers členem Asociace sportovní dynamické střelby, což jeho členům umožňuje mimo jiné účastnit se závodů dle mezinárodních pravidel IPSC.

V únoru 2018 naši instruktoři a několik dalších kandidátů z řad klubu úspěšně absolvovali ofociální zkoušky rozhodčích IDPA (International Defensive Pistol Association) a klub se následně stal členem zmíněné mezinárodní asociace. Na našich českých stránkách www.idpa.cz si můžete přečíst například pravidla, dozvědět se podrobnosti o členství a závodech.

Střelecké dovednosti a bezpečné ovládání zbraní si členové klubu mohou procvičit nejen při trénincích a na kurzech, ale také při soutěžích, které klub organizuje. Domovskými střelnicemi jsou venkovní střelnice Oleško a krytá Gun Range v Brandýse nad Labem.

Jednou z nemalých výhod členství v klubu Hard Task Rangers jsou 10% slevy na kurzy, střelivo nebo pronájem střelnic.

Webové stránky klubu s možností registrace nového člena na www.hardtaskrangers.cz