One Man CQB Scenarios

Informace o kurzu

Kapacita: 12
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 3.500,00
Délka kurzu (h): 8 h
Počet dnů: 1
Instruktorů:
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Kurz One Man CQB Scenarios svou tématikou navazuje na kurzy One Man CQB Pistol nebo One Man CQB Rifle a čeká vás nespočet realistických scénářů se zbraněmi FX Simunition. Pro absolvování tohoto kurzu vám stačí předchozí účast na pouze jednom ze zmíněných One Man CQB kurzů.

Obsah:

Na začátku kurzu proběhne svižné opakování základních taktických postupů, které jste se naučili na kurzu první úrovně a pokračovat bude jednotlivými realistickými scénáři.

Doporučené vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, střelecké ochranné brýle. Pro ty z vás, kteří na kurzu hodlají používat krátkou palnou zbraň, si přineste kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4/GEN5. Pro vás, kteří hodláte na kurzu používat pušku, můžete si přinést sumku na zásobník do AR15 či vlastní kvalitní popruh. V obou případěch si můžete donést kompletní výstroj, v jaké běžně sloužíte, například nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, nákoleníky, taktické rukavice a svítilnu. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu dennímu nošení nebo práci bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj.

Zbraň: 

Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17 s kydexovým opaskovým pouzdrem nebo puškami  typu AR15/MP5/MP7vybavené popruhem a kolimátorem. Můžete si též dovézt vlastní zbraň typu AR15 nebo HK MP5, do které vám zapůjčíme pouze FX konverzi. Budete tak cvičit se zbraní, na kterou jste zvyklí (prosím, zpravte nás o tomto záměru emailem).

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Místo:

Místo konání kurzu, respektive jednotlivých míst konání v případě několikadenních kurzů, kdy je využíváno vícero lokací, naleznete v detailu kurzu, a to například po kliknutí na daný termín v kalendáři na našem webu.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. V případě, že se kurz koná na střelnici Oleško nebo v okolí, můžete využít moderního ubytování 200 m od střelnice. Více se dozvíte v sekci Služby na stránce ubytování. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Online videokurz:

Na našem Youtube kanále si můžete zcela zdarma pustit například videokurz CQB Basic, který vám udělá obrázek o profesionalitě a vystupování našich instruktorů, prozradí, o čem se budete na tomto taktickém kurze učit a po absolvování reálného kurzu vám bude sloužit jako skvělý mustr pro opakování získaných dovedností.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: