Aerial Platform Operations

Informace o kurzu

Kapacita: 15
Min. počet účastníků: 10
Cena vč. DPH: 28.000,00
Délka kurzu (h): 12 h
Počet dnů: 2
Instruktorů: 2
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: %
?

Popis kurzu:

Aerial Platform Operations (APO) je exkluzivní dvoudenní kurz střelby z vrtulníku, kterého se lze legálně účastnit na naší planetě mimo území USA pouze u nás v České republice ve společnosti Hard Task Training.

Obsah:

DEN1 (12:00 - 17:00 hod) - Precizní nastřelení pušky bez a s nasazeným tlumičem hluku výstřelu, potvrzení nástřelu a střelba na různé vzdálenosti od 50 do 300 metrů, cvičení zaměřená na dynamickou střelbu v omezeném čase na delší vzdálenost.

DEN2 (09:00 - 17:00 hod) - Teorie APO, poučení o bezpečnosti kolem a ve vrtulníku, powerpoint s kompletním programem dne, suché nácviky ve vrtulníku - nastupování/kotvení/poloh střelby/vystupování, střelba z vypnutého vrtulníku, střelba z vrtulníku ve visu a při vzdušném pojíždění, střelba z vrtulníku, který prolétá nad cílem, střelba během rychlého odbrždění vrtulníku do tzv. fléry.

Potřebné vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení anebo služební bojová uniforma a pevná outdoorová nebo vojenská obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek s pouzdrem na rezervní zásobník(y) nebo nosič plátů či taktická vesta s pouzdry na zásobníky a vybavení, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…), taktické rukavice, sedací pracovní úvazek.

Zbraň:

Samonabíjecí puška (AR15, BREN, AK74 s možností instalace lapače nábojnic) s nastřelenými mířidly a kolimátorem s popruhem a dvěma zásobníky a minimálně 300 ks nábojů nebo odstřelovací puška s nastřelenou optikou, popruhem a minimálně 100 ks náboji, lapač nábojnic, tlumič hluku výstřelu.

Pokud vlastní zbraní nedisponujete nebo byste chtěli vyzkoušet jinou, než kterou sami vlastníte, jsme vám schopni k vybranému datu konání kurzu pušku, střelivo a další příslušenství zajistit. Stačí kliknout na vámi zvolený datum kurzu a zobrazí se vám kompletní výčet zbraní dostupných k danému datumu konání kurzu. V první sekci naleznete kompletní balíčky, které obsahují vždy pušku se dvěma zásobníky, kydexové pouzdro na zásobník, nosný popruh, ochranné pomůcky a potřebný počet nábojů na kurz. V případě, že si přivezete vlastní tovární střelivo, můžete si zvolit zapůjčení samotné zbraně. Jejich kompletní výčet spolu s možností přiobjednat si samotné střelivo, pouzdra, příslušenství ke kurzu, jako je tlumič hluku výstřelu, sedací úvazek, lapač nábojnic nebo třeba ochranné pomůcky najdete v sekcích níže.

Zbraně a legislativa:

Pro absolvování tohoto kurzu nemusíte být držitelem zbrojního průkazu. Zbraň vám bude naším instruktorem/zbrojířem svěřena a cvičit s ní budete pod jeho neustálým dohledem. Minimální zákonný věk pro účast na kurzu je 10 let, my však nedoporučujeme účast na takto intenzivním kurzu osobám mladším 15 let.

Časy:

Začátek výuky je první den ve 12:00 a druhý den v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 11:0 a 11:45, respektive 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Místo:

Místo konání kurzu, respektive jednotlivých míst konání v případě několikadenních kurzů, kdy je využíváno vícero lokací, naleznete v detailu kurzu, a to například po kliknutí na daný termín v kalendáři na našem webu.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Videoklip z kurzu Aerial Platform Operations:

Na našem Youtube kanále si můžete pustit krátký a úderný videoklip z prvního kurzu APO.

 

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: