Aerial Platform Operations

Informace o kurzu

Kapacita: 15
Min. počet účastníků: 10
Cena vč. DPH: 28.000,00
Délka kurzu (h): 12 h
Počet dnů: 2
Instruktorů: 2
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: %
?

Popis kurzu:

Aerial Platform Operations (APO) je exkluzivní dvoudenní kurz střelby z vrtulníku, kterého se lze legálně účastnit na naší planetě mimo území USA pouze u nás v České republice ve společnosti Hard Task Training.

Obsah:

DEN1 (12:00 - 17:00 hod) - Precizní nastřelení pušky bez a s nasazeným tlumičem hluku výstřelu, potvrzení nástřelu a střelba na různé vzdálenosti od 50 do 300 metrů, cvičení zaměřená na dynamickou střelbu v omezeném čase na delší vzdálenost.

DEN2 (09:00 - 17:00 hod) - Teorie APO, poučení o bezpečnosti kolem a ve vrtulníku, powerpoint s kompletním programem dne, suché nácviky ve vrtulníku - nastupování/kotvení/poloh střelby/vystupování, střelba z vypnutého vrtulníku, střelba z vrtulníku ve visu a při vzdušném pojíždění, střelba z vrtulníku, který prolétá nad cílem, střelba během rychlého odbrždění vrtulníku do tzv. kobry.

Potřebné vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení anebo služební bojová uniforma a pevná outdoorová nebo vojenská obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek s pouzdrem na rezervní zásobník(y) nebo nosič plátů či taktická vesta s pouzdry na zásobníky a vybavení, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…), taktické rukavice. Sedací pracovní úvazek, dvě smyce, HMS karabina a express karabina.

Zbraň:

Samonabíjecí puška (AR15, Sa58, AK47/74 s možností instalace lapače nábojnic) s nastřelenými mířidly s popruhem a dvěma zásobníky a minimálně 300 ks nábojů nebo odstřelovací puška s nastřelenou optikou, popruhem a minimálně 150 ks náboji, lapač nábojnic, tlumič hluku výstřelu.

Pokud vlastní zbraní nedisponujete nebo byste chtěli vyzkoušet jinou, než kterou sami vlastníte, či vám dokonce chybí další potřebné vybavení, jsme vám schopni k vybranému datu konání kurzu pušku se zásobníky, popruhem a pouzdry spolu se střelivem, lapačem nábojnic, tlumičem, sedacím úvazkem, smycemi a karabinami zajistit. Stačí si v našem e-shopu, sekci položky ke kurzům, vybrat "Výbava pro kurz APO".

Časy:

Začátek výuky je první den ve 12:00 a druhý den v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 11:0 a 11:45, respektive 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Místo:

Místo konání kurzu, respektive jednotlivých míst konání v případě několikadenních kurzů, kdy je využíváno vícero lokací, naleznete v detailu kurzu, a to například po kliknutí na daný termín v kalendáři na našem webu.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. V případě, že se kurz koná na střelnici Oleško nebo v okolí, můžete využít moderního ubytování 200 m od střelnice. Více se dozvíte v sekci Služby na stránce ubytování. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Videoklip z kurzu Aerial Platform Operations:

Na našem Youtube kanále si můžete pustit krátký a úderný videoklip z prvního kurzu APO.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: