Tactical Rappelling Advanced

Informace o kurzu

Kapacita: 16
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 4.000,00
Délka kurzu (h): 16 h
Počet dnů: 2
Instruktorů: 1
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Tactical Rappelling Advanced je dvoudenní kurz pokročilého taktického slaňování, který navazuje na základy získané v kurzu Tactical Rappeling Basic. Na tomto intenzivním kurzu se budete dále zdokonalovat ve svých dovednostech a posunete se na vyšší úroveň taktického slaňování. Během kurzu budete provádět náročnější techniky slanění, včetně slaňování na balkóny, terasy a vstupy do oken jak individuálně, tak ve skupinách. Budete se učit efektivním postupům pro různé taktické situace, které vyžadují využití pokročilých technik slaňování.

Obsah:

Základní teorie k taktickým postupům slaňování, bezpečnosti a potřebné výbavě k zákroku, následovat budou postupy slanění na balkón, terasu a vstup do oken v jednotlivci a týmech, organizace práce v týmu, efektivní práce s týmovým a individuálním materiálem a další.

Doporučené vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), kvalitní pracovní sedací úvazek, dvě HMS triple lock karabiny, dvě ocelové triple lock karabiny, smyce nebo lanyardy, slaňovací brzda, 25-30 m dlouhé statické lano, ochranná přilba, slaňovací rukavice, ideálně též nákoleníky a náloketníky. Dále potřebujete opasek, pokud máte vlastní, přineste si kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4/GEN5, případně nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, sumky na zásobníky typu AR15 a střelecké ochranné brýle.

V případě, že nedisponujete vlastním lezeckým vybavením, klikněte na vybraný datum kurzu a v sekci Půjčení vybavení na kurz objednejte "Zapůjčení výbavy pro slaňování".

Zbraň: 

Budete zdarma vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi určenými pro soupeřský systém výcviku značky FX Simunition, a to pistolemi Glock 17 GEN4 nebo GEN5, samonabíjecími puškami typu AR15 nebo H&K 416 a samopaly H&K MP5 či MP7. K dlouhým zbraním dostanete nosný popruh a zásobník, k pistolím kydexové pouzdro na opasek. Lze si dovézt vlastní zbraň typu AR15 nebo H&K MP5, do které vám zapůjčíme pouze FX konverzi. Můžete tak cvičit se zbraní, na kterou jste zvyklí (prosím, zpravte nás o tomto záměru emailem). Střelivo FX Simunition je zahrnuto v ceně kurzovného.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Místo:

Místo konání kurzu, respektive jednotlivých míst konání v případě několikadenních kurzů, kdy je využíváno vícero lokací, naleznete v detailu kurzu, a to například po kliknutí na daný termín v kalendáři na našem webu.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

 

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: