Tactical Rappelling Advanced

Informace o kurzu

Kapacita: 16
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 4.000,00
Délka kurzu (h): 16 h
Počet dnů: 2
Instruktorů: 1
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Tactical Rappelling Advanced je dvoudenní kurz pokročilého taktického slaňování, který navazuje na základy získané v kurzu Tactical Rappeling Basic. Na tomto intenzivním kurzu se budete dále zdokonalovat ve svých dovednostech a posunete se na vyšší úroveň taktického slaňování. Během kurzu budete provádět náročnější techniky slanění, včetně slaňování na balkóny, terasy a vstupy do oken jak individuálně, tak ve skupinách. Budete se učit efektivním postupům pro různé taktické situace, které vyžadují využití pokročilých technik slaňování.

Obsah:

Základní teorie k taktickým postupům slaňování, bezpečnosti a potřebné výbavě k zákroku, následovat budou postupy slanění na balkón, terasu a vstup do oken v jednotlivci a týmech, organizace práce v týmu, efektivní práce s týmovým a individuálním materiálem a další.

Doporučené vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), sedací úvazek, dvě HMS karabiny, smyce, osma, brzda, 30 m dlouhé statické lano, ochranná přilba, slaňovací rukavice, ideálně též nákoleníky a náloketníky. Dále potřebujete opasek, pokud máte vlastní, přineste si kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4, případně nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, sumky na zásobníky typu AR15 a střelecké ochranné brýle.

V případě, že nedisponujete vlastním lezeckým vybavením, jsme vám schopni k vybranému datu konání kurzu kompletní slaňovací set zajistit. Stačí si v e-shopu ke kurzu vybrat položku Vybavení ke kurzu Tactical Rappeling.

Zbraň: 

Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 nebo H&K 416 a MP5. Ke zbraním dostanete popruh, potřebná pouzdra a zásobníky.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Místo:

Místo konání kurzu, respektive jednotlivých míst konání v případě několikadenních kurzů, kdy je využíváno vícero lokací, naleznete v detailu kurzu, a to například po kliknutí na daný termín v kalendáři na našem webu.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. V případě, že se kurz koná na střelnici Oleško nebo v okolí, můžete využít moderního ubytování 200 m od střelnice. Více se dozvíte v sekci Služby na stránce ubytování. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: