O firmě

Pozice:
E-mail:
Mobil:

V roce 2012 ukonči Zdeněk Charvát službu u Policie České republiky,kde působil jako instruktor a dal se na dráhu kontraktora - ochránce osob v Iráku. Protože do té doby trávil svůj veškerý profesní i soukromý život střeleckým a taktickým výcvikem kolegů a kamarádů, při práci kontraktora mu tato činnost začala velice rychle scházet. Konecem roku 2012 si zajistil koncesi na provozování střelnic, výcvik a výuku ve střelbě a od začátku roku 2013 v rámci svých dovolených, které trávil v doma v Čechách, pořádal spolu s Milošem Müllerem střelecké kurzy zaměřené na pistoli a pušku. Díky vysoké kvalitě, preciznosti a odbornosti kuzů, jejich obliba u klientů stále rostla a začalo být těžké uspokojit narůstající počet klientů, převážně z důvodu omezené délky dovolené, mezi rotacemi v Iráku.

Na přelomu let 2013 a 2014 spolu s webovými stránkami vznikl název, značka a logo společnosti Hard Task, pod kterou se dál rozvíjely střelecké, taktické a zdravotnické kurzy. V roce 2016 se zájem o kurzy zvedl natolik, že Zdeněk s Milošem trávili téměř každý den své (měsíční) dovolené výukou klientů a to je přívedlo k rozhodnutí po 4 letech ukončit kariéru v Iráku a začít se věnovat výcvikům naplno. Odměnou jim bylo neuvěřitelných 1078 studentů, kteří zmíněný rok prošli jejich kurzy. 

V následujícím roce (2017), pořídila firma Hard Task vlastní zázemí ve formě překrásné prostorné venkovní komerční střelnice, na které díky nově přibraným instruktorům dosáhla dokonce na ještě neuvěřitelnější číslo 2000 vycvičených klientů.

V letech 2018 a 2019 vycvičila naše společnost přes 5230 klientů z mnoha zemí světa, čímž si získála první místo na trhu poskytovatelů tohoto typu výcviků v Čechách a stává se jednou z nejrespektovanějších výcvikových společností v Evropě a ve světě. 

Vysoká kvalita kurzů, píle, pracovitost a cílevědomost celého týmu instruktorů, dostala firmu Hard Task do Spojených arabských emirátů, kde má od roku 2017 tu čest cvičit, připravovat a dlouhobě udržovat ve střelecké, taktické a zdravotnické přípravě armádní operátory speciálních sil a ochranných týmu vrchních představitelů země. 

Podle Zdeňka, majitele firmy, je klíčem k úspěchu kvalitní tým dobře vybraných profesionálů (instruktorů), kteří na kurzech vyučují pouze ta témata, ve kterých jsou uznávaní jako špičky v oboru.