O firmě

Pozice:
E-mail:
Mobil:

V roce 2012 ukončil Zdeněk Charvát svou kariéru u Policie České republiky, kde působil jako instruktor Pohotovostní motorizované jednotky Praha. Dal se na dráhu kontraktora – profesionálního ochránce osob v Iráku. Protože do té doby trávil téměř veškerý svůj profesní i soukromý život střeleckým a taktickým výcvikem kolegů a kamarádů, začala mu tato činnost scházet. Koncem roku 2012 si zajistil koncesi na provozování střelnic, výcvik a výuku ve střelbě. Od začátku roku 2013 začal v rámci svých dovolených v České republice pořádat spolu s Milošem Müllerem střelecké kurzy. Díky vysoké kvalitě, preciznosti a odbornosti kurzů jejich obliba u klientů stále rostla. Začalo být těžké uspokojit narůstající počet zájemců o jejich absolvování.

Na přelomu let 2013 a 2014 vznikl spolu s webovými stránkami, název, značka a logo společnosti Hard Task, pod kterou se komerční výcvik dále rozvíjel. Ke střeleckým pak přibyly i taktické a zdravotnické kurzy. V roce 2016 se zájem o ně zvedl natolik, že Zdeněk s Milošem trávili téměř každý den své dovolené výukou klientů. To je přivedlo k rozhodnutí ukončit po 4 letech kariéru v Iráku a začít se věnovat výcvikům na plný úvazek. Odměnou jim bylo neuvěřitelných 1078 studentů, kteří toho roku prošli jejich výcvikem.

V roce 2017 pořídila společnost Hard Task vlastní zázemí ve formě překrásné venkovní střelnice, na které díky nově přibraným instruktorům dosáhla dokonce na číslo 2000 vycvičených klientů. V letech 2020, 2019 a 2018 vyškolila naše společnost 7571 klientů z mnoha zemí světa. Tím si získala první místo na trhu poskytovatelů obdobných výcviků v Čechách a stala se jednou z nejrespektovanějších výcvikových agentur v Evropě a ve světě. Díky vysoké kvalitě kurzů, které poskytuje, získala společnost Hard Task zakázku ve Spojených arabských emirátech. Zde má tu čest od roku 2017 cvičit, připravovat a dlouhodobě udržovat střelecké, taktické a zdravotnické dovednosti u členů speciálních jednotek ozbrojených sil a ochranného týmu vrchních představitelů země.

Podle majitele firmy Zdeňka je klíčem k úspěchu kvalitní tým dobře vybraných profesionálů, kteří na kurzech vyučují pouze ta témata, ve kterých jsou uznávaní jako špičky v oboru.