Články - Služby - - Registrace nového uživatele - Košík

Kategorie

Dárkové poukazy

V případě, že byste někomu z Vašich blízkých rádi zakoupili voucher na kterýkoliv z našich kurzů, stačí si pouze vybrat jeho název a poté nám spolu s celým jménem obdarovaného zaslat objednávku na emailovou adresu finance(@)hardtask.cz. Jsme samozřejmě schopni připravit voucher jen na určitou finanční částku. Obdarovaný si tak bude sám moci, po vložení slevového kódu ve svém profilu na našich webových stránkách, jednotlivé objednávky uhradit. Voucher Vám přichystáme na jméno obdarovaného ve formě PDF souboru v tiskové podobě, který si můžete posléze kdekoliv nechat vytisknout, popřípadě zatavit.

Obchod se zbraněmi a vybavením

Pro naše zákazníky, kteří již prošli některým naším kurzem nebo už mají kterýkoliv ze střeleckých nebo taktických kurzů zaplacený, jsme připravili možnost cenově výhodného zakoupení zbraní, střeliva, doplňků ke zbraním nebo třeba výstroje. Jedná se o produkty, kterým jako firma věříme, dlouhodobě testujeme nebo přímo vyvíjíme. Zboží si je možné po předchozí dohodě vyzvednout na našich domovských střelnicích Oleško, nebo Gun Range v Brandýse, případně v Praze. Naprostou většinu nabízených zbraní, doplňků či vybavení si můžete před samotným nákupem dosyta vyzkoušet na některém z našich střeleckých kurzů nebo tréninků. Nefungujeme jako klasický e-shop nebo kamenná prodejna se zbraněmi. Je proto nutné zbraň, střelivo, doplňky nebo jiné věci předem objednat na uvedených kontaktech. Stejně tak je potřeba ověřit jejich skladovou dostupnost.

Podpůrné a logistické služby

Rádi byste si uspořádali vlastní kurz? Pozvali zahraničního instruktora pro vaši asociaci nebo klub? Nebo se vám snad sešlo více studentů, než jste předpokládali a nemáte vlastní nebo dostatečně velikou či moderní střelnici? Či snad nedisponujete dostatečným počtem zbraní a vybavení pro vaší akci? Již několik let logisticky zabezpečujeme nejrůznější aktivity našich zahraničních partnerů a klientů a jsme připraveni s touto službou pokrýt také vaše požadavky. Vlastníme a provozujeme dvě moderní střelnice. Pro výcvik máme připraveno více než sto zbraní s veškerými potřebnými doplňky a vybavením. K dispozici jsou i profesionální digitální radiostanice Motorola, výcviková vozidla a mnoho dalšího. Našimi největšími a stálými zákazníky podpůrných a logistických služeb jsou Project Gecko, Israeli Tactical Combat School, Krav Maga CZ, 3GUN UK, Tasmanian Tiger a Tactical Systems.

Provozování střelnic

Společnost Hard Task vlastní a provozuje dvě nezávislé komerční střelnice. Jednu venkovní a druhou krytou. Střelnice Oleško je venkovní komerční střelnice v blízkosti Prahy, na které se nacházejí tři nezávislá střeliště s proměnlivou dálkou střelby. Střeliště jsou určena pro střelbu ze střeleckých stanovišť umístěných v libovolném místě výstřelného prostoru,  a to s omezením pistolových a puškových ráží od .22 do .50. Je zde možná i střelba samočinnými zbraněmi. Navázali jsme tak na více než dvěstěletou tradici provozu vojenské střelnice v Travčickém lese v obci Oleško, okres Litoměřice. Tato střelnice sloužila vojsku k výcviku od dob výstavby pevnosti Terezín do konce devadesátých let minulého století, kdy došlo ke zrušení vojenské posádky v Terezíně. Od 1. ledna 2017 vám můžeme nabídnout jednu z nejdelších a nejmodernějších střelnic v České republice, na kterou se lehce dostanete jízdou po dálnici D8 do 30 min z Prahy. K dispozici je velké střeliště o délce 300 metrů a šířce střelecké plochy 60 metrů pro maximální počet 20 střelců, střední střeliště o délce 50 m a šířce cca 10 metrů s maximálním počtem 5 střelců a malé střeliště o délce 25 metrů a šířce střelecké plochy cca 22 metrů a maximálním počtem12 střelců na jedné palebné čáře. Na 25 metrové střelnici je v případu střelby jediného střelce povolena střelba do tří směrů, resp 180 stupňů. Krytá střelnice Gun Range se nachází v Brandýse nad Labem, což je zhruba 10 minut jízdy po dálnici D10 z Prahy - Černého Mostu. V roce 1993 byla na návrh Československé konfederace sportovních a tělovýchovných svazů zkolaudována pro účely moderního pětiboje. Ještě nedávno byla po dobu pěti let provozována konkurenční firmou v oboru, té však nájemní smlouva v polovině roku 2019 z důvodu změny vlastníka nemovitosti zanikla. Naše společnost v červenci 2019 střelnici v zuboženém stavu převzala a půl roku pečlivě modernizovala. Dnes, díky modernímu dopadišti z 10 mm Hardoxu 600 a balistické gumové drti, zde může najednou střílet čtveřice střelců z jedné pohyblivé palebné čáry, jak s krátkými tak dlouhými zbraněmi, až do ráže 7.62×54. Palebnou čáru lze posouvat od 1 do 25 m. Stěny střelnice jsou kompletně pokryty balisticko-akustickými panely. Využít můžete též moderně vybavenou zasedací místnost pro 10-12 studentů, pohodlně si sednout na pohovku a sledovat děj na střelnici za ochranným sklem. Je možno zapůjčit si pro střelbu zbraň včetně veškerého vybavení, zakoupit střelivo za dobré ceny nebo si třeba dojít na důstojné WC. Pokud chcete navštívit čistou, dostatečně osvětlenou a především kvalitně vyvětranou moderní krytou střelnici, na které není zima, měli byste zkusit právě tu naši. Více informací a kalendář střelnic naleznete na webech www.strelniceolesko.cz a www.gunrange.cz

Publikační činnost

Střelecké videokurzy Vytvořili jsme kompletní výukové několikahodinové videokurzy, zaměřené na manipulaci a střelbu s krátkou (Tactical Pistol) a dlouhou (Dynamic Rifle) palnou zbraní v taktickém a civilním prostředí. První zmíněný videokurz – Tactical Pistol získal během prvních 4 let od spuštění na youtube zhruba 220.000 unikátních shlédnutí a 2400 lajků. Druhý díl videokurzu, pojednávající o použití krátké zbraně, Tactical Pistol 2, i přes nastavené zbraňové brany a restrikce, získal během prvního roku více než 44.000 shlédnutí  a 1300 lajků. Videokurz zaměřený na samonabíjecí pušku, Dynamic Rifle, si po dobu prvních 3 let prohlédlo více než 120.000 diváků a dostal přes 2000 lajků. Prvním významným počinem roku 2020 je bezpochyb videokurz Basic Sniper, který jako první videokurz v dějinách naší společnosti vyšel v kvalitě 4K. Během prvního týdne spuštění získal úctyhodných 25.000 shlédnutí a 850 lajků. Nyní má přes 40.000 shlédnutí a 1200 lajků. Prozatím posledním videokurzem, který jsme pro vás na youtube v letošním roce zveřejnili, je kurz taktické opakovací brokovnice Tactical Shotgun. Ten dosáhnul více než 5000 shlédnutí a 390 lajků během prvních 24 hodin od vydání. Dohromady mají naše videokurzy a ostatní zveřejněná videa hodně přes 740.000 shlédnutí. Všechny si je spolu s různými testy, radami nebo počiny můžete v plné kvalitě a zcela zdarma prohlédnout zde.

Reklamní foto a video

Jsme připraveni Vám nafotit profesionální fotografie s vojenskou, policejní či jinou obdobnou tématikou, zaměřenou na zbraně a taktické vybavení. Ty můžete následně použít do produktových katalogů, na firemní bannery, v kalendářích, nebo jako podklady webových stránek společnosti. Fotíme, nebo jsme fotili pro firmy jako je německá zbrojovka Heckler & Koch, Česká zbrojovka, Fenix Protector, Best Patron a Meopta. Nafotili jsme také prezentační fotografie a kalendář pro Pohotovostní motorizovanou jednotku Praha Policie České republiky. Na fotografování úzce spolupracujeme se špičkovým fotografem Stanislavem Peterou. Kompletní videoprodukci z naší dílny okusily společnosti CB Servis s reklamním videoklipem na zbraně Walther, Fenix Protector s videoklipem nosiče plátů Demon a video testy dalších produktů, Česká zbrojovka, Fab Defense, Pramacom, Euro Security Product a Policie České republiky s klipem k výročí založení Pohotovostní motorizované jednotky. Všechny naše videokurzy a prezentační videa si produkujeme sami.  

Střelecký klub

Sportovně Střelecký Klub HardTask Rangers byl založen v roce 2017 jako společenství příznivců střelby, kteří chtějí nejen udržovat, ale hlavně dál rozvíjet své střelecké i taktické dovednosti. Klub má nyní více než 730 členů. Vznikl pod záštitou vzdělávací společnosti Hard Task, která se zabývá výukou v oblastech střelecké, taktické a zdravotní přípravy veřejnosti i ozbrojených složek. Od června 2017 je SSK HardTask Rangers členem Asociace sportovní dynamické střelby, což jeho členům umožňuje, mimo jiné, účastnit se závodů dle mezinárodních pravidel IPSC. V únoru 2018 naši instruktoři společně s několika dalšími kandidáty z řad členů klubu úspěšně absolvovali oficiální zkoušky rozhodčích IDPA (International Defensive Pistol Association) a klub se následně stal členem zmíněné mezinárodní asociace. Na našich českých stránkách www.idpa.cz si můžete přečíst pravidla a dozvědět se podrobnosti o členství a závodech. Střelecké dovednosti a bezpečné ovládání zbraní si členové klubu mohou procvičit nejen při trénincích a na kurzech, ale také při soutěžích, které klub organizuje. Domovskými střelnicemi jsou venkovní střelnice Oleško a krytá Gun Range v Brandýse nad Labem. Webové stránky klubu s možností registrace nového člena na www.hardtaskrangers.cz

Výcvik

Naše firma nabízí široké spektrum výcviků, kurzů a školení. Patří mezi ně například kurzy osobní ochrany Close Protection a Personal Security Detail, kurzy zaměřené na práci v objektech CQB (Close Quarters Battle), CQB Advanced, FIBUA (Fighting in Built up Area) a prestižní americký kurz SWAT Week.  Kurzy zaměřené na taktiku malých vojenských jednotek SUT (Small Unit Tactics), SUT Advanced a Speed boat, kurz stopování lidí Tactical Tracker a kurzy zaměřené na policejní práci, jako komplexní kurz zásahu a řešení situací proti aktivnímu střelci Active Shooter nebo unikátní dvoudenní kurz NVGTAC, jenž je zaměřen na výuku taktických postupů a střelby s nočním viděním. Společnost Hard Task Training je obsazeností nejvíc exponovaná střeleckými školeními a kurzy, které se skládají z portfolia několikaúrovňových kurzů ovládání krátké palné zbraně (Dynamic Pistol) a samonabíjecí pušky (Dynamic Rifle). Dále pořádáme dvoudenní intenzivní kurz Tactical Shotgun, který se věnuje střelbě a ovládání opakovací nebo samonabíjecí brokovnice. Následuje pět specializovaných kurzů pro odstřelovače, dvoudenní střelecko taktický kurz práce se světlem a tmou Low Light, jednodenní velmi pokročilé kurzy zaměřené na střelecko taktické postupy jednotlivce a týmu Team Work a CQB Live Fire. Vyučujeme v České republice a Evropě ojedinělý dvoudenní kurz boje kolem a vně vozidla VCQB (Vehicle CQB) a v neposlední řadě týdenní kurz pro současné nebo budoucí instruktory střelby Shooting Instructor. Nabízíme také zdravotnické kurzy se zaměřením na vojenské prostředí CLS (Combat Life Saver) a CLS Advanced a civilní taktické prostředí TECC ( Tactical Emergency Casualty Care) a TECC Advanced. Všechny výše uvedené kurzy jsou vyučovány praktikem z oboru a špičkovým instruktorem. V našem portfoliu služeb nechybí ani kurzy výsadkové a slaňovací, tedy Air Assault basic a Air Assault Advanced, což jsou velmi pokročilé kurzy vysazování z vrtulníků přistáním nebo na rychloslaňovacím laně fast rope. Součástí výcviku je i odnos týmu v podvěsu vrtulníku. Následuje pak dvojice kurzů zaměřených na taktické a pracovní slaňování Tactical Rappel Basic a Tactical Rappel Advanced. V oblibě různých společností, bezpečnostních složek a agentur je kurz taktické a defenzivní jízdy s vozidlem Tactical Driving. Za zmínku stojí velmi kvalitně zpracovaný čtyřdenní kurz přežití Survival, kurzy profesní a osobní sebeobrany Hand to hand a Expandable baton. Na dvoudenních realistických scénářích Self-defense Scenarios si můžete vyzkoušet všechny doposud nabyté zkušenosti a zjistit, jak byste se zachovali v momentu, ve kterém vám jde o život nebo zdraví. Již několik let se naši instruktoři věnují výcviku ozbrojených složek nejen v České republice. Mezi nejlepší studenty patří policisté Zásahové jednotky Krajského ředitelství Jihomoravského kraje a operátoři Skupiny operativního nasazení Celní správy ČR. V zahraničí se firma nejvíce zaměřuje na výcvik armádních a policejních jednotek, které si vyžádaly specializované intenzivní několikaměsíční kurzy protiteroristických operací, práce odstřelovačů, ochrany osob a zdravotní přípravy.

Vývoj

Ve spolupráci s firmou Fenix Protector se zabýváme vývojem výstroje a výstrojních součástí v oblasti policie, armády a soukromých bezpečnostních služeb. Jedná se zejména o balistické vesty, nosiče plátů, sumky a pouzdra na zásobníky a vybavení, zdravotnické batohy a ifaky. Nejnovějším společným počinem je taktický nosič plátů Viper. Se společností ANV (Acta Non Verba) jsme vyvinuli vlastní pracovně bojový nůž M200 Hard Task One.