Air Assault Advanced

Informace o kurzu

Kapacita: 30
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 25.500,00
Délka kurzu: 24 h
Počet dnů: 3
Místa pořádání:
Instruktorů: 2
Instruktoři tohoto kurzu:
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Taktický kurz Air Assault Advanced je zaměřen na vysazení a extrakci bojového týmu za pomocí lehkého transportního vrtulníku Eurocopter EC120 a jeho navádění na přistání včetně zabezpečení přistávací plochy, slanění a odnos v podvěsu (techniky SPIES a FRIES) za použití rychloslaňovacího lana (fast rope) za použití těžkého vrtulníku Mi8/Mi171.

Obsah:

První den kurzu: základní teorie, způsoby uvazování lana, nácvik slanění po rychloslaňovacím laně na cvičné lezecké stěně, techniky navázání a jištění se na odnosovém laně, navádění vrtulníku na přistání a příprava přistávací plochy. Druhý den kurzu vysazování z vrtulníku do terénu bez použití lana. Třetí den: nácvik slanění z vrtulníku na ploše letiště, finální výcvik slanění pomocí fast rope lana z vrtulníku v terénu, odnos šesti členného týmu v hroznu na FIRES laně.

Doporučené vybavení:

Pohodlné taktické oblečení nebo bojová uniforma a pevná outdoorová nebo služební obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a sumkami na zásobníky typu AR15, přilba nebo taktický klobouk, střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, individuální balíček první pomoci. Pokud disponujete vlastním sedacím úvazkem, smycemi a HMS karabinami, přineste si je s sebou. Kurz samozřejmě zvládnete projít v pohodlném taktickém oblečení, bez nutnosti dokupovat drahou taktickou výstroj, stačí si vzít pouze ochranné brýle a rukavice.

Zbraň: 

Pro všechny účastníky budou zdarma k zapujčení naše výcvikové airsoftové zbraně se zásobníky včetně základních jednobodových popruhů.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: