Survival

Informace o kurzu

Kapacita: 16
Min. počet účastníků: 6
Cena vč. DPH: 6.400,00
Délka kurzu (h): 80 h
Počet dnů: 4
Instruktorů: 2
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Survival je intenzivním kurzem zaměřeným na získání základních dovedností pro přežití v nepříznivých podmínkách v přírodě. Tento kurz vás připraví na nečekané situace, jako je ztroskotání v pustině nebo v místě přírodní katastrofy, a to s minimálním množstvím prostředků. Získáte důležité znalosti a praktické dovednosti, které vám umožní přežít a přizpůsobit se v náročných podmínkách. Získejte neocenitelné dovednosti a znalosti potřebné k přežití v extrémních situacích a zvládněte výzvy, které vám může přinést nepředvídatelná příroda.

Obsah:

Budování přístřešků, rozdělání ohně nouzovými prostředky, získání vody a potravy, navigace a mnoho dalšího.

Doporučené vybavení:

Vetší nůž vhodný do přírody, kapesní nůž, ešus, lžíce, dvě pevnější PET lahve, cca 15 metrů pevné šňůry (možná ji zničíte), dobré oblečení a pevnou obuv vhodné pro pobyt v přírodě (vhodná bude nepromokavá bunda, ale nedoporučujeme oblečení z umělých vláken kvůli pobytu u ohně), pracovní rukavice, psací potřeby. Osobní věci denní potřeby (např. kontaktní čočky a jejich příslušenství, léky pokud je pravidelně užíváte apod.), toaletní papír, repelent proti klíšťatům, můžete i celtu nebo jinou nepromokavou plachtu, dva kondomy (lépe bez lubrikantu) a dva menstruační tampony (pokud možno velké). To, že v seznamu nevidíte spacák není opomenuti. Vzít si ho můžete, ale na 99.99 % ho nepoužijete a bude v autě pouze pro případ zcela mimořádné události (tornádo, sněhová bouře a mráz a pod.) :-)

V ceně je zahrnut all inclusive nocleh a strava :), výukové pomůcky a dobře vybavená krabička poslední záchrany (KPZ).

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na místě nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod. Ukončení kurzu je obvykle okolo 15:00 hod čtvrtý den. Jedná se 4 celé dny NON STOP výcviku, tedy cvíce než 80 vyučovacích hodin!

Místo:

Místo srazu naleznete v detailu kurzu, po kliknutí na daný termín v kalendáři na našem webu.

Jazyk výuky:

Čeština.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: