Survival

Informace o kurzu

Kapacita: 16
Min. počet účastníků: 6
Cena vč. DPH: 6.000,00
Délka kurzu: 80 h
Počet dnů: 4
Instruktorů: 2
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Kurz Survival je zaměřen na výuku základních dovedností potřebných k přežití v přírodě při nenadálých událostech jako je ztroskotání v pustině, v místě přírodní katastrofy, a to vše s minimálními prostředky.

Obsah:

Budování přístřešků, rozdělání ohně nouzovými prostředky, získání vody a potravy, navigace a mnoho dalšího.

Doporučené vybavení:

Vetší nůž vhodný do přírody, kapesní nůž, ešus, lžíce, dvě pevnější PET lahve, cca 15 metrů pevné šňůry (možná ji zničíte) dobré oblečení a pevnou obuv vhodné pro pobyt v přírodě (vhodná bude nepromokavá bunda, ale nedoporučujeme oblečení z umělých vláken kvůli pobytu u ohně), pracovní rukavice, psací potřeby. Osobní věci denní potřeby (např. kontaktní čočky a jejich příslušenství, léky pokud je pravidelně užíváte apod.), toaletní papír, repelent proti klíšťatům, můžete i celtu nebo jinou nepromokavou plachtu, dva kondomy, (ideálně bez lubrikantu) a dva menstruační tampony, ideálně velké.

V ceně je zahrnut all inclusive nocleh a strava :), výukové pomůcky a dobře vybavená krabička poslední záchrany (KPZ).

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na místě nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 15:00 hod čtvrtý den.v Jedná se 4 celé dny NON STOP výcviku, tedy cvíce než 80 vyučovacích hodin!

Místo:

Místo konání kurzu, respektive jednotlivých míst konání v případě několikadenních kurzů, kdy je využíváno vícero lokací, naleznete v detailu kurzu, a to například po kliknutí na daný termín v kalendáři na našem webu.

Jazyk výuky:

Čeština.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: