Expandable baton

Informace o kurzu

Kapacita: 20
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 1.500,00
Délka kurzu: 8 h
Počet dnů: 1
Místa pořádání:
Instruktorů: 1
Instruktoři tohoto kurzu:
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Tento kurz je zaměřen na základy používání teleskopického obušku. Důraz je kladen na sebeobranné použití oproti použití „služebnímu“.

Obsah:

Typy a způsoby nošení teleskopického obušku. Postoj, držení, pohyb, údery, kryty. Boj na krátkou vzdálenost. Obrana proti odzbrojení a obrana proti úchopu apod..

Doporučené vybavení:

Sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, vlastní teleskopický obušek (popřípadě můžeme za malý příplatek zapůjčit), rukavice (kvůli puchýřům), kalhoty ideálně umožňující nošení obušku, ochranné brýle.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na místě nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: