CQB Scenarios

Informace o kurzu

Kapacita: 16
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 3.500,00
Délka kurzu (h): 8 h
Počet dnů: 1
Instruktorů:
Certifikace: Hard Task Certifikát
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

CQB Scenarios je intenzivní kurz plný realistických scénářů, které přesně simuluji taktické situace v objektech. Jeho obsah zahrnuje širokou škálu scénářů zaměřených na taktické postupy v objektech, které jsou pečlivě vyhodnocovány. S použitím zbraní FX Simunition a s účastí figurantů se kurz přiblíží skutečným bojovým podmínkám, což vám umožní získat cenné zkušenosti a zdokonalit své dovednosti. Tento kurz navazuje na základní kurz CQB a umožňuje studentům ověřit svou připravenost a uplatnit své předchozí taktické vzdělání.

Obsah:

Mnoho různorodých scénářů zaměřených na taktické postupy v objektech a jejich detailní vyhodnocení. Zbraně FX Simunition, spousty nábojů a figuranti dodají výcviku úplně jiný rozměr, který se velmi přiblíží realitě.

Doporučené vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, pokud máte vlastní, přineste si kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4, případně nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, sumky na zásobníky typu AR15, střelecké ochranné brýle, nákoleníky, taktické rukavice a svítilnu. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu dennímu nošení nebo práci bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj.

Zbraň: 

Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 nebo H&K 416 a MP5. Ke dlouhým zbraním dostanete popruh, k pistolím kydexové pouzdro na opasek. Můžete si dovézt vlastní zbraň typu AR15 nebo HK MP5, do které vám zapůjčíme pouze FX konverzi. Můžete tak cvičit se zbraní, na kterou jste zvyklí (prosím, zpravte nás o tomto záměru emailem).

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Místo:

Místo konání kurzu, respektive jednotlivých míst konání v případě několikadenních kurzů, kdy je využíváno vícero lokací, naleznete v detailu kurzu, a to například po kliknutí na daný termín v kalendáři na našem webu.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. V případě, že se kurz koná na střelnici Oleško nebo v okolí, můžete využít moderního ubytování 200 m od střelnice. Více se dozvíte v sekci Služby na stránce ubytování. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

 

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: