Tactical Shotgun 1

Informace o kurzu

Kapacita: 16
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 3.500,00
Délka kurzu (h): 16 h
Počet dnů: 2
Instruktorů: 2
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Prohlubte své znalosti a dovednosti v ovládání taktické brokovnice s naším kurzem Tactical Shotgun. Náš dvoudenní kurz nabízí komplexní výuku, která vás provede základy a posune vás k pokročilejším technikám. Naučíte se základní i pokročilé techniky manipulace a střelby s taktickými opakovacími nebo samonabíjecími brokovnicemi, které jsou nezbytné pro jejich efektivní využití v oblasti sebeobrany, sportu i služebních zákroků. Kurz Tactical Shotgun je určen pro všechny, kteří se od základu chtějí naučit nebo třeba jen zdokonalit své schopnosti s touto zbraní. Naše profesionální, důsledná a dynamická výuka vám umožní dosáhnout vysoké úrovně dovedností a sebejistoty v manipulaci a střelbě s touto výkonnou zbraní. Naše kurzy jsou vedeny profesionálními instruktory s mnohaletou praxí v oboru, kteří vám zaručují bezpečnost a maximální kvalitu výuky. Bezpečnost a profesionální výuka jsou naší nejvyšší prioritou. Vaše cesta k vzdělání a profesnímu růstu začíná u nás. Vaše cesta k vzdělání a profesnímu růstu začíná u nás.

Kurz velmi nedoporučujeme úplným začátečníkům, kteří se střelbou začínají. Je velmi příhodné mít za sebou jakýkoliv kvalitní výcvik v základech a bezpečné manipulaci s palnou zbraní.

Obsah:

Představení instruktorů, bezpečnostní pokyny, uvedení do problematiky taktické a obranné střelby, teorie, suchý nácvik, postoj, držení, míření, spouštění, pohotovostní polohy, nahození, přilícení, opakovaný výstřel, přebití, závady, přenášení na více cílů, střelba se změnou polohy, střelba za pohybu, střelba a manipulace jdnoruč, soutěž.

Potřebné vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení anebo služební bojová uniforma a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, nábojový pás nebo schránka na brokové patrony, nebo nosič plátů či taktická vesta s pouzdry na zásobníky a vybavení, umožňující umístění a rychlé vytažení brokových patron, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…) a nákoleníky. Pokud hodláte na kurzu střílet s jiným střelivem, než je běžně rozšířený standard 12G, přivezte si s sebou taktéž 5 ks cvičných nábojů určených pro suchý nácvik a manipulaci se zbraní.

Zbraň:

Opakovací nebo samonabíjecí brokovnice a minimum 260 nábojů celkem, z čehož 150 ks – jemné broky (2 až 3,5 mm), 10 ks nábojů – jednotná střela (slug), 50 ks nábojů – střední broky (4 až 6,5 mm), 50 ks nábojů – hrubé broky (8 až 9,1 mm).

Pokud vlastní zbraní nedisponujete nebo byste chtěli vyzkoušet jinou, než kterou sami vlastníte, jsme vám schopni k vybranému datu konání kurzu pušku se zásobníky, popruhem a pouzdry spolu se střelivem zajistit. Stačí si v našem e-shopu, sekci položky ke kurzům, vybrat například "Opakovací brokovnice a náboje ke kurzu Tactical Shotgun".

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Místo:

Místo konání kurzu, respektive jednotlivých míst konání v případě několikadenních kurzů, kdy je využíváno vícero lokací, naleznete v detailu kurzu, a to například po kliknutí na daný termín v kalendáři na našem webu.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. V případě, že se kurz koná na střelnici Oleško nebo v okolí, můžete využít moderního ubytování 200 m od střelnice. Více se dozvíte v sekci Služby na stránce ubytování. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Online videokurz:

Na našem Youtube kanále si můžete zcela zdarma pustit videokurz Tactical Shotgun, který vám udělá obrázek o profesionalitě a vystupování našich instruktorů, prozradí, o čem se budete na tomto střeleckém kurze učit a po absolvování reálného kurzu vám bude sloužit jako skvělý mustr pro opakování získaných dovedností.

 

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: