Small Unit Tactics Scenarios

Informace o kurzu

Kapacita: 20
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 4.000,00
Délka kurzu (h): 24 h
Počet dnů: 2
Instruktorů: 2
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Kurz Small Unit Tactics Scenarios (SUTS) je intenzivní dvoudenní kurz zaměřen na opakování a zdokonalení pokročilých postupů taktické přípravy v zalesněném a otevřeném terénu. Jedná se o takzvanou zelenou taktiku malých vojenských jednotek při pohybu v otevřeném nebo zalesněném terénu.

Obsah:

Opakování postupů ze všech předchozích kurzů SUT, plánovací proces, zaujetí koncového shromaždiště a činnost v týlu nepřítele, mnoho modelových situací.

Doporučené vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), batoh, opasek, případně nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, sumky na zásobníky typu AR15, střelecké ochranné brýle, nákoleníky, taktické rukavice, pokrývka hlavy. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu dennímu nošení nebo práci bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj. Ta není na tomto kurzu povinná. Protože se budete pohybovat v lese a je zde kladen důraz na maskování a splynutí s okolím, co nejvíce uzpůsobte barvu vašeho oblečení a výstroje lesu a otevřenému terénu (zelená, multicam, vz95 apod.). Pokud byste rádi vyzkoušeli moderní balistickou výstroj, po kliknutí na vámi zvolené datum tohoto kurzu si můžete vybrat zapůjčení některého z nabízených nosičů plátů včetně balistických panelů nebo špičkovou balistickou ochrannou přilbu od firmy Galvion.

Celý kurz strávíte pod taktickým námětem venku! Budete potřebovat jídlo a pití na celou dobu kurzu.

Zbraň: 

Na tomto kurzu používáme zbraně airsoftové. Mají podstatně větší dostřel, než námi běžně využívané FX Simunition. Pro všechny účastníky máme v ceně kurzovného k zapujčení naše výcvikové airsoftové zbraně typu M4 se zásobníky včetně základních jednobodových popruhů. Pokud vlastníte vlastní airsoftovou zbraň anebo popruh, rozhodně si je na kurz vezměte.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 08:30 hod druhého dne. V průběhu dne budou stanoveny 30 min pauzy na jídlo a odpočinek.

Místo:

Místo konání kurzu, respektive jednotlivých míst konání v případě několikadenních kurzů, kdy je využíváno vícero lokací, naleznete v detailu kurzu, a to například po kliknutí na daný termín v kalendáři na našem webu.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Kurz probíhá nepřetržitě celou noc. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda a večeře. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: