GIS PSR9 COMPACT

Dodatečné informace

HTR sleva: %
?
Pro:
Věnování:
Výrobce:

13.260,00
Není skladem
Toto zboží nelze v současné chvíli objednat.

Velmi kvalitní a úžasně lehký a kompaktní pistolový tlumič hluku výstřelu českého výrobce G.I.S., který z Vaší uřvané bestie udělá tichého společníka.

Proč si mám tlumič hluku vůbec pořizovat? Protože konečně můžu :)

K jeho zakoupení potřebujete platný zbrojní průkaz. Jedná se o zbraň kategorie C - podléhá registraci.

Prosíme o vaši trpělivost v prvním měsíci po platnosti novely zákna o zbraních. Tlumiče zažívají obrovský boom. Distributoři jsou zalhceni objednávkami, výrobci výrobou a státní zkušebna zbraní je zavalena tlumiči mnoha výrobců a dovozců, kteří čekají na potřebný CIP. O připravenosti vaší objednávky k vyzvednutí vás budeme informovat bezodkladně emailem. Děkujeme za pochopení.

Ráže: 9x19
Celková délka: 163mm
Vnější průměr: 35mm
Hmotnost: 230g
Materiál: dural 7075, ocel nitridovaná, titanová slitina
Barva: černá nebo RAL (uveďte prosím požadovanou barvu do poznámky objednávky)
Povrchová úprava: elox tvrdý
Účinnost: ca.28 dB
Rozměry závitu: 1/2"-28, M13x1, M13,5x1L a další podle požadavků zákazníka. (prosím, uveďte typ závitu anebo typ zbraně do poznámky objednávky)
Náhradní díly: Obrovskou devizou tlumičů GIS jsou bezpochyb dostupnost a široká škála náhradních dílů, jako jsou vnitřní přepážky tlumiče, písty zesilovače impulzu, vratné pružiny, přední čela, matice apod.. Nemusíte mít proto starosti, co si s tlumičem počnete, až se dostane užíváním na hranu životnosti.

Při zakoupení 2 kusů tlumičů GIS získáte slevu 5% a při pořízení 3 a více kusů slevu 10%. Vyzvednout si ho můžete například na některé z našich střelnic.

Před zakoupením tohoto tlumiče si na našem Youtube kanále můžete prohlédnout video, které o tlumičích obecně pojednává, stejně tak si můžete pustit krátké video o porovnání tlumiče GIS a B&T.

Videonávod rozborky a čištění tlumiče PSR9 naleznete zde.

Spousty odpovědí na Vaše případné otázky, rady, tipy a náměty naleznete na naší facebookové skupině Tlumiče nebo vám na konkrétní dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese tlumice@hardtask.cz