GIS RSR 30/40 WB STEEL

Dodatečné informace

HTR sleva: %
?
Pro:
Věnování:
Výrobce:

9.300,00
Není skladem
Toto zboží nelze v současné chvíli objednat.

Velmi kvalitní a odolný tlumič hluku výstřelu určený pro samonabíjecí a opakovací pušky ráže 308 Win, 7,62x39 a 300 AAC českého výrobce G.I.S., který z Vaší extrémě uřvané bestie udělá tichého společníka.

Proč si mám tlumič hluku vůbec pořizovat? Protože konečně můžu :)

K jeho zakoupení potřebujete platný zbrojní průkaz. Jedná se o zbraň kategorie C - podléhá registraci.

Prosíme o vaši trpělivost v prvním měsíci po platnosti novely zákna o zbraních. Tlumiče zažívají obrovský boom. Distributoři jsou zalhceni objednávkami, výrobci výrobou a státní zkušebna zbraní je zavalena tlumiči mnoha výrobců a dovozců, kteří čekají na potřebný CIP. O připravenosti vaší objednávky k vyzvednutí vás budeme informovat bezodkladně emailem. Děkujeme za pochopení.

Ráže: 308 Win, 7,62x51, 7,62x39 a 300 AAC
Přesah přes ústí hlavně: 187mm
Celková délka: 203mm
Vnější průměr: 40mm
Hmotnost: 625g
Materiál: ocel nitridovaná
Barva: tmavě šedá
Povrchová úprava: nitridace
Účinnost: ca.29 dB
Rozměry závitu: 5/8"-24, M15x1, M14x1, M14x1L, M18x1 a další podle požadavků zákazníka. (prosím, uveďte typ závitu anebo typ zbraně do poznámky objednávky)
Možnost rychloupínání: Ano, u verze QAS

Při zakoupení 2 kusů tlumičů GIS získáte slevu 5% a při pořízení 3 a více kusů slevu 10%. Vyzvednout si ho můžete například na některé z našich střelnic.

Před zakoupením tohoto tlumiče si na našem Youtube kanále můžete prohlédnout video, které o tlumičích obecně pojednává, stejně tak si můžete pustit krátké video o porovnání tlumiče GIS a B&T.

Spousty odpovědí na Vaše případné otázky, rady, tipy a náměty naleznete na naší facebookové skupině Tlumiče nebo vám na konkrétní dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese tlumice@hardtask.cz