GIS PSR22RF

Dodatečné informace

HTR sleva: %
?
Pro:
Věnování:
Výrobce:

4.700,00
Není skladem
Toto zboží nelze v současné chvíli objednat.

Velmi kvalitní a lehký duralový tlumič hluku výstřelu určený pro pistole a pušky ráže .22 LR, .22 short, 22WMR českého výrobce G.I.S., který z Vaší uřvané bestie udělá extrémě tichého společníka.

Proč si mám tlumič hluku vůbec pořizovat? Protože konečně můžu :)

K jeho zakoupení potřebujete platný zbrojní průkaz. Jedná se o zbraň kategorie C - podléhá registraci.

Prosíme o vaši trpělivost v prvním měsíci po platnosti novely zákna o zbraních. Tlumiče zažívají obrovský boom. Distributoři jsou zalhceni objednávkami, výrobci výrobou a státní zkušebna zbraní je zavalena tlumiči mnoha výrobců a dovozců, kteří čekají na potřebný CIP. O připravenosti vaší objednávky k vyzvednutí vás budeme informovat bezodkladně emailem. Děkujeme za pochopení.

Ráže: .22 LR, .22 short, 22WMR
Celková délka: 144mm
Vnější průměr: 30mm
Hmotnost: 145g
Materiál: dural 7075
Barva: černá nebo RAL (uveďte prosím požadovanou barvu do poznámky objednávky)
Povrchová úprava: elox tvrdý
Účinnost: ca.29 dB
Rozměry závitu: 1/2"-28, 1/2"-20, M9x0,75 a další podle požadavků zákazníka. (prosím, uveďte typ závitu anebo typ zbraně do poznámky objednávky)
Náhradní díly: Obrovskou devizou tlumičů GIS jsou bezpochyb dostupnost a široká škála náhradních dílů, jako jsou vnitřní přepážky tlumiče, písty zesilovače impulzu, vratné pružiny, přední čela, matice apod.. Nemusíte mít proto starosti, co si s tlumičem počnete, až se dostane užíváním na hranu životnosti.

Při zakoupení 2 kusů tlumičů GIS získáte slevu 5% a při pořízení 3 a více kusů slevu 10%. Vyzvednout si ho můžete například na některé z našich střelnic.

Před zakoupením tohoto tlumiče si na našem Youtube kanále můžete prohlédnout video, které o tlumičích obecně pojednává, stejně tak si můžete pustit krátké video o porovnání tlumiče GIS a B&T.

Videonávod rozborky a čištění tlumiče PSR22RF naleznete zde.

Spousty odpovědí na Vaše případné otázky, rady, tipy a náměty naleznete na naší facebookové skupině Tlumiče nebo vám na konkrétní dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese tlumice@hardtask.cz