SWAT Week

Informace o kurzu

Kapacita: 20
Min. počet účastníků: 10
Cena vč. DPH: 25.000,00
Délka kurzu: 50 h
Počet dnů: 5
Místa pořádání:
Instruktorů: 2
Instruktoři tohoto kurzu:
Certifikace: SWAT Badge
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Jedná se o oficiální americký policejní pětidenní intenzivní SWAT kurz, kterými každoročně procházejí operátoři US POLICE SWAT. Kurz je určen pouze pro ty, kteří jsou v aktivní nebo rezervní službě příslušníků ozbrojených složek nebo jsou nyní ve výslužbě a mají výborně zvládnutou bezpečnou manipulaci se zbraní a znají základy CQB.

Obsah:

Tatkická příprava v objektech, zákrok proti pachateli v dopravním prostředku, kurz otevírače, taktický postup týmu za použití balistického štítu, zákrok proti aktivnímu střelci, střelecký výcvik z pistole a samonabíjecí pušky, modelové scénáře probraných témat s využitím zbraní FX Simunition.  Jedná se především o kurz udržovací a zdokonalovávací, tzn nebudou zde vyučovány absolutní základy taktické přípravy a střelby.

Doporučené vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, pokud máte vlastní, přineste si kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4, případně nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, sumky na zásobníky typu AR15, střelecké ochranné brýle, nákoleníky, taktické rukavice a svítilnu. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu dennímu nošení nebo práci bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj.

Zbraň: 

Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 nebo H&K 416 a MP5. Ke zbraním dostanete popruh, potřebná pouzdra a zásobníky.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Jazyk výuky:

Angličtina s možným překladem do češtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: