Příprava na zbrojní průkazy

Informace o kurzu

Kapacita: 12
Min. počet účastníků: 4
Cena vč. DPH: 2.500,00
Délka kurzu: 8 h
Počet dnů: 1
Místa pořádání:
Instruktorů: 1
Instruktoři tohoto kurzu:
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Jedná se o základní střelecký kurz, připraví vás na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti potřebnou k získání zbrojního průkazu.

Obsah:

Představení instruktorů, seznámení se s pravidly bezpečnosti na střelnici a s průběhem kurzu, nauka o zbraních, se kterými přijdete v průběhu kurzu do styku (CZ 75, CZ 85, CZ 83, CZ 50, malorážka, brokovnice). Součásti, ovladací prvky, bezpečnostní prvky, zkušební značky, střelivo, jeho druhy, konstrukce a části náboje, ráže. V praktické části si vyzkoušíte suchý nácvik postoje, úchopu zbraně, spouštění, bezpečné nabití a vybití zbraně, ovládání ovládacích a bezpečnostních prvků, rozborka a sborka zbraně, odstraňování závad vzniklých při střelbě, postupu při přerušení střelby. Chybět nebude ani ostrá střelba, při které se naučíte pokyny řídícího střelby, bezpečnostní pravidla, základní mířenou střelba na zkušební terče. Na závěr kurzu vás seznámíme s často kladenými otázkami zkušebních komisařů.

Potřebné vybavení:

Běžné oblečení, které vás nebude při střelbě nijak omezovat. Dámy trička bez výstřihů, kvůli odlétávajícím nábojnicím. Sportovní anebo pohodlné boty.

Zbraň:

V ceně kurzovného budou pro vás veškeré zbraně a střelivo k dispozici.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: