COMBAT LIFESAVER

Informace o kurzu

Kapacita: 24
Min. počet účastníků: 6
Cena vč. DPH: 10.000,00
Délka kurzu (h): 40 h
Počet dnů: 5
Instruktorů:
Certifikace: NAEMT
HTR sleva: %
?

Popis kurzu:

Čtyřiceti hodinový certifikovaný kurz společností NAEMT je naprostým analogem vojenských kurzů TCCC for Combat Lifesavers. Na kurzech vyučují výhradně vojenští certifikovaní instruktoři výcviku TCCC for CLS, aby si studenti  osvojili pouze platné a schválené postupy. Výcvikový program Combat lifesaver, je zejména určen pro profesionální vojáky, příslušníky  bezpečnostních sborů, kontraktorské společnosti, příslušníky aktivních záloh a civilní laickou veřejnost, zajímající se o problematiku bojové medicíny. Veškeré postupy aplikované v kurzu jsou v souladu s platným systémem TCCC (Tactical Combat Casualty Care) a jsou založeny na praktických zkušenostech, získaných našimi instruktory, při svých působeních v zahraničních vojenských operacích. Účelem kurzu je seznámit studenty se základními rozdíly a specifiky poskytování neodkladné péče v mírových a bojových podmínkách. Formou praktických drilů docílit získání základních dovedností v zástavě krvácení, zajištění dýchacích cest, kontrole dýchání a jednoduché, ale funkční diagnostice život ohrožujících stavů. Naučíme vás ošetřovat zraněného s minimálním množstvím funkčního materiálu, za snížených viditelnostních podmínek, v hlučném a nekomfortním prostředí a zejména prostředí, kde je neustále přítomna aktivita nepřítele.

Obsah:

Modul 1-20 viz. odkaz "COMBAT MEDICINE"  Po rezervaci kurzu obdrží student heslo, pod kterým otevře stránku "E-LEARNING NAEMT TCCC for CLS" s harmonogramem a studijními materiály (v českém jazyce nebo lze potřebné materiály v anglickém jazyce prostudovat na DEPLOYED MEDICINE.

Doporučené vybavení:

Taktické oblečení nebo uniforma (ideálně 2 páry) dle povětrnostních podmínek, pevná taktická nebo vojenská obuv, balistická vesta a přilba, taktická výstroj (nákoleníky, náloketníky, brýle), cvičná zbraň, pohodlná obuv do učebny (pantofle/čistá obuv), poznámkový blok, psací potřeby, záznamové medium, skripta taktické medicíny.

Budete též vybaveni naším výcvikovým zdravotnickým materiálem. Můžete si přivézt vlastní airsoftovou nebo znehodnocenou zbraň, popřípadě ostrou, která bude například vlaječkou v komoře zabezpečená proti náhodnému výstřelu.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v Elite nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Místo konání:

Elite Training Center Lhenice  Netolická 456  384 02 Lhenice

Datum konání kurzu:

2022

Registrace na kurz:

Přihlásit se můžete prostřednictvím webových stránek pořadatele Elite Lhenice

Instruktor:

Garant kurzu: MUDr. Jaroslav Gutwirth
Vyučující: Jaroslav Duchoň

Výuková skripta:

Možno objednat před samotným zahájením kurzu. Cena skript je 1000,-Kč

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezena 1 hodina v době oběda. Na dotaz Vám pomůžeme se zajištěním ubytování v obci Lhenice.

Máte dotaz?

Kontaktujte prosím instuktora kurzu Jaroslava Duchoně

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: