GIS RSR 30/45

Dodatečné informace

HTR sleva: %
?
Pro:
Věnování:
Výrobce:

8.860,00
Není skladem
Toto zboží nelze v současné chvíli objednat.

Velmi kvalitní a lehký tlumič hluku výstřelu určený pro opakovací lovecké a sportovní pušky ráže 7,62 českého výrobce G.I.S., který z Vaší extrémě uřvané bestie udělá tichého společníka.

Proč si mám tlumič hluku vůbec pořizovat? Protože konečně můžu :)

K jeho zakoupení potřebujete platný zbrojní průkaz. Jedná se o zbraň kategorie C - podléhá registraci.

Prosíme o vaši trpělivost v prvním měsíci po platnosti novely zákna o zbraních. Tlumiče zažívají obrovský boom. Distributoři jsou zalhceni objednávkami, výrobci výrobou a státní zkušebna zbraní je zavalena tlumiči mnoha výrobců a dovozců, kteří čekají na potřebný CIP. O připravenosti vaší objednávky k vyzvednutí vás budeme informovat bezodkladně emailem. Děkujeme za pochopení.

Ráže: 308 Win, 300 AAC, 7,62x39, 7,62x54 (ostatní ráže později v průběhu roku)
Přesah přes ústí hlavně: 163 mm
Celková délka: 178 mm
Vnější průměr: 45mm
Hmotnost: 340g
Materiál: dural 7075, ocel nitridovaná
Barva: černá
Povrchová úprava: elox tvrdý
Účinnost:  ca. 31 dB
Rozměry závitu:  5/8"-24, M15x1, M14x1, M14x1L, M18x1 a další podle požadavků zákazníka. (prosím, uveďte typ závitu anebo typ zbraně do poznámky objednávky)

Při zakoupení 2 kusů tlumičů GIS získáte slevu 5% a při pořízení 3 a více kusů slevu 10%. Vyzvednout si ho můžete například na některé z našich střelnic.

Před zakoupením tohoto tlumiče si na našem Youtube kanále můžete prohlédnout video, které o tlumičích obecně pojednává, stejně tak si můžete pustit krátké video o porovnání tlumiče GIS a B&T.

Spousty odpovědí na Vaše případné otázky, rady, tipy a náměty naleznete na naší facebookové skupině Tlumiče nebo vám na konkrétní dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese tlumice@hardtask.cz

Tlumiče GIS mají přidělena čísla KČM (katalogové číslo majetku AČR) a NSN (NATO Stock Number) a jsou součástí dodávky nových zbraní České zbrojovky pro Armádu České republiky.