Small Unit Tactics Advanced

Informace o kurzu

Kapacita: 20
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 2.800,00
Délka kurzu: 24 h
Počet dnů: 2
Místa pořádání:
Instruktorů: 2
Instruktoři tohoto kurzu:
Hubatka Pavel
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Kurz Small Unit Tactics Advanced (SUTA) je zaměřen na výuku pokročilých postupů taktické přípravy v zalesněném a otevřeném terénu. Jedná se o takzvanou zelenou taktiku malých vojenských jednotek při pohybu v otevřeném nebo zalesněném terénu.

Obsah:

Opakování postupů ze základního kurzu SUT, orientace týmu v terénu s mapou, tvoření pozorovacích stanovišť a pozorování nepřítele, postupy týmu v noci a za snížených světelných podmínek, příprava a realizace přepadu pozice nepřítele, léčka, modelové situace.

Doporučené vybavení:

Pohodlné taktické oblečení nebo bojová uniforma a pevná outdoorová nebo služební obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a sumkami na zásobníky typu AR15, přilba nebo taktický klobouk, střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, individuální balíček první pomoci. Kurz samozřejmě zvládnete projít v pohodlném taktickém oblečení, bez nutnosti dokupovat drahou taktickou výstroj, stačí si vzít pouze ochranné brýle a rukavice.

Zbraň: 

Pro všechny účastníky budou zdarma k zapujčení naše výcvikové airsoftové zbraně se zásobníky včetně základních jednobodových popruhů.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Kurz probíhá nepřetržitě celou noc. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda a večeře. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: