Hard Task Cup

Pořadatel:

Hard Task Training s.r.o.

Popis závodu:

Závod v dynamické střelbě ze samonabíjecí pistole a pušky.

Situace:

kombinace pistole+puška a také pouze pistole nebo pouze puška

 

Účastníci:

Pouze pro držitele zbrojních průkazů a členy ozbrojených složek.

Maximálně 60 závodníků! 10 závodníků na jeden squad.

Kategorie:

Jednotlivci

Zbraně: 

DLOUHÁ ZBRAŇ odpovídající v IPSC kategorii Standard nebo Open (holá zbraň v základu s otevřenými mířidly nebo osazená zbraň kolimátorem, úsťovou brzdou apod.) – členům ozbr.složek bude umožněn start i se služební zbraní. Možno startovat i s krátkou zbraní v konverzi.

KRÁTKÁ ZBRAŇ odpovídající v IPSC kategorii Standard nebo Production. (Lehce upravená zbraň, jako například lehčí stojna spouště, zvětšená šachta zásobníku apod. nebo standardně prodávaná pistole)

Minimum dva zásobníky ke každé zbrani.

Pro dlouhou zbraň je povinný nosný popruh!

Vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv, opasek, kvalitní a bezpečné pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdro na rezervní zásobník(y), anebo nosič plátů či taktická vesta s pouzdry na zásobníky a vybavení, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…), nákoleníky.

IPSC speed holstery nejsou povoleny!

Opasek musí být umístěn pevně v poutkách kalhot.

Doklady:

Zbrojní průkaz a průkazy zbraně.

Přihlášky:

Prostřednictvím registrace na našem webu a následně přímé přihlášení do závodu.

Bezpečnost:

Jakákoliv manipulace se zbraní mimo střelecké stanoviště nebo bezpečnostní zónu je zakázána. Krátká zbraň musí být v prostoru střelnice uložena v pouzdře nenabitá se spuštěným kohoutem a s vyjmutým zásobníkem. Dlouhá zbraň musí být uložena v pouzdře nebo na nosném popruhu nenabitá s vystaveným závěrem (nebo, není-li možno, s komorovou vlaječkou) a s vyjmutým zásobníkem. Střelec smí vyjmout zbraň z pouzdra pouze na stanovišti na povel rozhodčího, nebo na místě k tomu účelu speciálně určeném (bezpečnostní zóna-BZ). V BZ je zakázána jakákoliv manipulace se střelivem – mimo BZ kdekoli.

Další bližší poučení bude provedeno na jednotlivých stanovištích resp. před začátkem závodu.

Vstup na jednotlivá střelecká stanoviště je možný jen na pokyn rozhodčího.

Ochrana sluchu a zraku je povinná pro všechny závodníky i přihlížející.

Hrubé porušení bezpečnostních zásad znamená okamžitou diskvalifikaci z celé soutěže.

Hodnocení:

Na bázi hodnocení IDPA – za procedury, špatné zásahy nebo minutí terče získáváte navíc sekundy. Nejrychlejší čas v situaci a nejnižší součet všech časů ze situací znamená výhru v závodu.

Protesty:

Ihned po seznámení s výsledky na jednotlivých stanovištích přímo rozhodčímu, popřípadě přivolanému hlavnímu rozhodčímu. Další protesty do 15min. po seznámení s výsledky hlavnímu rozhodčímu s vkladem 500Kč (v případě neoprávněného protestu propadá vklad pořadateli)

Vypsané termíny akcí

Akce Místo: {nodes.price:field_name}: Termín: