Dynamic Pistol 1

Dynamic Pistol 1 Obtížnost I.

Popis kurzu:

Dynamic Pistol 1 je zaměřen na výuku bezpečné manipulace a základních technik ovládání krátké palné zbraně.

Obsah:

Představení instruktorů, bezpečnostní pokyny, úvod do střelectví, bezpečný přístup ke zbraně (vybití a kontrola), bezpečnost na střelnici, výběr vhodné zbraně pro oblast, které se chtějí studenti věnovat, vhodná pouzdra pro nošení zbraně, rozložení pouzder pro zbraň a zásobníky na opasku, suchý nácvik (univerzální postoj, úchop zbraně, pohotovostní poloha, míření dýchání, spouštění, nabití zbraně, vybití zbraně, odhled cíle, scan, tasení), mířená střelba, střelba se zapíchnutím, tasení s nábojem v komoře, závady (selhač, zádržka, dvojité podání, prázdný zásobník), taktické přebití, opakované výstřely.

Potřebné vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, kvalitní a bezpečné pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdro na rezervní zásobník(y), střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…). Pakliže hodláte na kurzu střílet s jiným střelivem, než je běžně rozšířený standard 9 mm Luger nebo .45 ACP, přivezte si s sebou taktéž 4 ks cvičných nábojů určených pro suchý nácvik a manipulaci se zbraní.

Zbraň:

Samonabíjecí pistole + dva zásobníky a minimálně 300 ks nábojů. V případě subcompaktních pistolí (například G43/42) doporučujeme minimálně 3 zásobníky.

Za příplatek, dle aktuálního ceníku k danému datu konání kurzu, jsme vám schopni zbraň s pouzdry a střelivo zajistit.

Místo konání:

Venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško. koordináty: 50°29’10.5″N 14°12’05.1″E 50.486238, 14.201412, Popis cesty z Prahy po D8 směr Ústí nad Labem, sjezd 35 Km směr Terezín, dále cca 10 min od dálnice přes obce Doksany a Hrdly. Za mostem přes železniční trať odbočit vpravo směr Oleško. V Olešku odbočit vlevo za obecním úřadem. Celková doba jízdy dle pravidel silničního provozu z Prahy na naši střelnici je cca 35 minut.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 12

Časová dotace kurzu:

1 den, 8 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Zdeněk Charvát / Miloš Müller / Tomáš Frolík / Tomáš Pavelka / Adam Fajkoš / Miloslav Švéda

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

2000 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Dynamic Pistol 10001

Please wait...

12 Comments:

 1. Profilový obrázek
  Jiří Fiala

  Parádní kurz, který můžu jedině doporučit. Pár dobrých rad a poprvé jsem vyhrál klubový závod. Dvojku už mám taky hotovou. Ještě jednou děkuji.

  Please wait...
 2. Profilový obrázek
  Luboš Rajmon

  Výborný, smysluplný kurz, super zvládnutá organizace. Do této doby jsem se bránila nošení zbraně, ale tento kurz mě donutil se nad tím zamyslet a přehodnotit to. S manželem jsme si užili úžasný den na střelnici plný nových poznatků a dovedností. Velké díky instruktorům Tomášovi a Pavlovi, profesionální přístup s přátelskou atmosférou. Přijdem zas :-). Adéla a Luboš

  Please wait...
 3. Výborný kurz pro všechny střelce a zároveň zcela nezbytný kurz pro všechny nosící. Můžete všechno nakoukat na (opět výborných) videích Hardtasku i dalších a i podle toho sušit, ale pokud nevyzkoušíte s instruktory, je to skoro o ničem. Kurz je profi zvládnutý, komunikace instruktorů, rozvržení času i témat, věnování se jednotlivým účastníkům – představy zcela naplněny. Díky instruktorům Martinovi a Lukášovi!

  Please wait...
 4. DP1 musim pochvalit, nieco malo mam na „klubovej urovni“ nastrielane, na kurz som siel na doporucenie kolegu.
  Priebeh je jednoznacne odladeny, jasny vyklad, vyborny pristup instruktorov. Den bol naplneny tak akurat ze bolo dostatok casu na zakladne precvicenie preberaneho, pripadnu korekturu chyb instruktormi a uvedomenie si vlastnych slabin. Palec nahor, mam co trenovat, uvidime sa na DP2.

  Please wait...
 5. Profilový obrázek
  Tomáš Vondrák

  Velmi užitečný a výborně vedený kurz. Naučil jsem se hodně věcí a pochopil, že se jich budu muset naučit ještě mnohem víc. Pohodoví, ale na bezpečnost přísní instruktoři, bezva parta. Musím potrénovat, a pak zkusím dvojku.

  Please wait...
 6. Profilový obrázek
  Ondrej Brozek

  Kurz byl skvělý, už plánuju dvojku. Už na kurzu jsem říkal, že se mi (vyjma jejich zkušeností a profesionality, kterou zmiňovali ostatní účastníci) líbil přístup instruktorů – jsem z civilu, nejsem v žádných ozbrojených složkách. Nikdo se ale nijak „nevytahoval“, nekoukal na civily nijak svrchu, při chybách na nás nikdo neřval, apod., naopak instruktoři trpělivě vysvětlovali, ukazovali, komunikovali, snižovali tak počáteční nervozitu. Po celou dobu se dařila držet i veselá atmosféra, i přes to vedro (30.6. bylo asi 37 ve stínu, kterého v Olešku není mnoho), které jsme cítili všichni… zkušenosti obou instruktorů, i vysvětlování každého kroku pak byly skutečně přínosem. Pokračování plánuji na co nejdřív.

  Please wait...
 7. velice rád bych znovu poděkoval za skvělý kurz DP1, kterého jsem se zůčastnil v neděli 30.06.19.
  Především, bych vyzdvihl skvělý výklad insruktorů Pavla a Kinga.
  Pavel výborně vede celý kurz s optimální rychlostí a King vždy okamžitě opravuje naše chyby.
  Skvělé jsou hlavně osobní zkušenosti instruktorů a názorné vysvětlení proč se co takhle dělá.
  Je prostě vidět, že celý kurz vychází z bohatých zkušeností HT týmu.
  Fakt, pěkná práce.

  Please wait...
 8. Moc pěkně děkuji za parádní kurz. Bylo znát, že je už organizačně vychytaný, a že systém Hard Task zahrnuje ucelený, v praxi ověřený, vyspělý soubor standardizovaných technik a postupů. Celý čas byl velmi efektivně využitý. Největším přínosem jsou nadmíru pohodoví instruktoři se širokým portfoliem praktických zkušeností, které viditelně baví tyto zkušenosti účastníkům předat a to zábavnou formou, avšak s absolutním soustředěním na to nejdůležitější – bezpečnost. Každému účastníku se stihli individuálně pověnovat a všichni byli na konci o nějaký ten krůček nebo skok dál než na začátku. Mohu tuhle zkušenost jedině doporučit.

  Please wait...
 9. Z kurzu DP1 jsem byl nad očekávání spokojený. Instruktoři Pavel a King byli skvělí. A i když za sebou mají bohaté střelecké/bojové zkušenosti, tak je předávali vhodnou formou a „nemachrovali“ na nás. Uměli zavtipkovat, ale taky držet všechny kurzitsty řádně ve střehu a pozornosti, tak aby byla dodržena bezpečnost a výuka byla pro každého přínosná.

  Taky jsem byl mile překvapen z vysoké intenzity výcviku. Nebyly žádné prostoje, sálodlouhé „okecávačky“, ale stručně a věcně popsané cviky s vyjádžením důvodů proč se to tak má dělat, a pak už nácviky a střelba. Mezi jednotlivými cviky byly vhodně zvolené krátké přestávky – napít, vymočit, vzít si výstroj a pokračovat s výcvikem. Jednotlivé střelecké úlohy měly taky logickou skladbu a spád.
  Kurz bych doporučil jak začátečníkům, tak i mírně pokročilým.

  Please wait...
 10. Užitečný, dobře podaný, přínosný. Dokonce i pro někoho, kdo není úplně čerstvý nositel (vlastní chyby totiž člověk nevidí). Ale hlavně – všechno se dostatečně opakovaně prakticky zkouší. Dobrý to bylo.

  Please wait...
 11. DP1 by měl absolvovat každý kdo si pořídil zbrojní průkaz. Po tomto kurzu jsem ve střílení udělal asi nejrychlejší pokrok stejně jako moje žena která dostala kurz od Ježíška.

  Please wait...
 12. Profilový obrázek
  Vladimír Hola

  Přihlásil jsem na Dynamic Pistol 1 do Frýdku na základě perfektních instruktážních videí z Youtube a osobní zkušenosti mého švagra co byl na kurzu v Olešku a musím potvrdit, že kurz byla na veden na profesionální úrovni a mé velké očekávání bylo naplněno. Ještě jednou Tomášovi Pavelkovi děkuji za pohodový a profi přístup. Až natrénuji, je na řadě „DP2“ 😉.

  Please wait...

Napsat komentář