A-TEC PMM-6

Dodatečné informace

Cena vč. DPH: 13.200,00
HTR sleva: %
?
Toto zboží nelze v současné chvíli objednat. Děkujeme za pochopení.

Tlumiče A-TEC PMM-6 jsou určené pro samonabíjecí krátké zbraně 9mm Luger, které svojí konstrukcí zajišťují spolehlivou funkci odemykání a uzamykání systému samonabíjecích pistolí.

Tlumiče jsou modulové, takže je možné odebírat moduly pro zmenšení celkové délky/změně kvality útlumu a případnému vyvážení sestavy tlumič a zbraň.

K jeho zakoupení potřebujete platný zbrojní průkaz. Jedná se o zbraň kategorie C - podléhá registraci.

Prosíme o vaši trpělivost v prvním měsíci po platnosti novely zákna o zbraních. Tlumiče zažívají obrovský boom. Distributoři jsou zalhceni objednávkami, výrobci výrobou a státní zkušebna zbraní je zavalena tlumiči mnoha výrobců a dovozců, kteří čekají na potřebný CIP. O připravenosti vaší objednávky k vyzvednutí vás budeme informovat bezodkladně emailem. Děkujeme za pochopení.

ÚČINEK: 34 DB(C)
HMOTNOST: 215 G
PRŮMĚR: 34,4 MM
DÉLKA NA HLAVNI: 10 MM
PŘIDANÁ DÉLKA: 185 MM
CELKOVÁ DÉLKA: 195 MM
DOSTUPNÉ ZÁVITY: 1/2”-28 UNEF | M13,5X1 LH | M13X1 (prosím, uveďte typ závitu anebo typ zbraně do poznámky objednávky)

Katalog tlumičů A-TEC v českém jazyce si můžete prohlédnout zde.

Distributor tlumičů A-TEC pro vás připravil podrobného průvodce tlumiči.

Kompletní maloobchodní ceník je k vidění v tomto odkaze, přičemž jsme vám schopni zajistit prakticky jakýkoliv z nabízených typů tlumičů.

Spousty odpovědí na Vaše případné otázky, rady, tipy a náměty naleznete na naší facebookové skupině Tlumiče nebo vám na konkrétní dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese tlumice@hardtask.cz