A-TEC A-FLOW 1+2

Dodatečné informace

Cena vč. DPH: 24.900,00
HTR sleva: %
?
Toto zboží nelze v současné chvíli objednat. Děkujeme za pochopení.

A-FLOW je tlumič pro samonabíjecí pušky s patentovanou technologií proudění, která snižuje tlaky a tím pádem i opotřebení zbraňového systému. Na základě zpětné vazby zákazníků je tento produkt jedinečný v tom, že vytváří mnohem lepší prostředí kolem vyhazovacího okénka. Podobné tlumiče od konkurenčních značek způsobují problémy s dýcháním a podrážděním očí. Technologie A-Flow tyto problémy eliminuje a také dramaticky snižuje zpětný ráz a akustický tlak.

Tlumiče jsou modulové, takže je možné odebírat moduly pro zmenšení celkové délky/změně kvality útlumu a případnému vyvážení sestavy tlumič a zbraň.

K jeho zakoupení potřebujete platný zbrojní průkaz. Jedná se o zbraň kategorie C - podléhá registraci.

Prosíme o vaši trpělivost v prvním měsíci po platnosti novely zákna o zbraních. Tlumiče zažívají obrovský boom. Distributoři jsou zalhceni objednávkami, výrobci výrobou a státní zkušebna zbraní je zavalena tlumiči mnoha výrobců a dovozců, kteří čekají na potřebný CIP. O připravenosti vaší objednávky k vyzvednutí vás budeme informovat bezodkladně emailem. Děkujeme za pochopení.

ÚČINEK: 21 DB (verze 1+2) a 19 DB (verze 1+3)
HMOTNOST: 550 G (verze 1+2) a 650 G (verze 1+3)
PRŮMĚR: 44,5 MM
RÁŽE: .223 Rem / 5.56 NATO / .308 Win / 7,62 NATO
PŘIDANÁ DÉLKA: 97 MM (verze 1+2) a 127 MM (verze 1+3)
CELKOVÁ DÉLKA: 140 MM (verze 1+2) a 170 MM (verze 1+3)
MATERIÁL: NEREZ OCEL, INCONEL
POVRCH: CERAKOTE
SYSTÉM UPNUTÍ: A-Flow tlumič výšlehu

Pozor! Tlumič výšlehu A-Flow není v ceně tlumiče a je potřeba jej objednat zvlášť, přesně na závit hlavně vaší zbraně.

Katalog tlumičů A-TEC v českém jazyce si můžete prohlédnout zde.

Distributor tlumičů A-TEC pro vás připravil podrobného průvodce tlumiči.

Kompletní maloobchodní ceník je k vidění v tomto odkaze, přičemž jsme vám schopni zajistit prakticky jakýkoliv z nabízených typů tlumičů.

Spousty odpovědí na Vaše případné otázky, rady, tipy a náměty naleznete na naší facebookové skupině Tlumiče nebo vám na konkrétní dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese tlumice@hardtask.cz