Vouchery - Na kurzy - - Registrace nového uživatele - Košík

Kategorie

Na kurz Aerial Platform Operations

Dárkový certifikát na střelecký kurz Aerial Platform Operations Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF. Pozor, zájemce o tento pokročilý kurz musí nejprve absolvovat Dynamic Rifle 1

Na kurz Air Assault

Dárkový certifikát na střelecký kurz Air Assault Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz Armorer

Dárkový certifikát na základní zbrojířský kurz Armorer Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz Basic Sniper

Dárkový certifikát na základní odstřelovačský kurz Basic Sniper. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz Combat LifeSaver

Dárkový certifikát na základní zdravotnický kurz Combat LifeSaver. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz Combat LifeSaver Advanced

Dárkový certifikát na základní zdravotnický kurz Combat LifeSaver Advanced. Pro účast na tomto kurzu je nejprve nutné absolvovat kurz Combat LifeSaver. Ujistěte se, proto, prosím, že ten komu poukaz chcete věnovat tuto podmínku splňuje. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz CQB Night

Dárkový certifikát na čtyřdenní intenzivní kurz taktické přípravy v noci CQB Night Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF. Pozor, zájemce o tento pokročilý kurz musí splňovat podmínky účasti které jsou uvedené v popisu kurzu.

Na kurz CQB Week

Dárkový certifikát na čtyřdenní intenzivní kurz taktické přípravy v noci CQB Week Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF. Pozor, zájemce o tento pokročilý kurz musí splňovat podmínky účasti které jsou uvedené v popisu kurzu.

Na kurz Expandable baton

Dárkový certifikát na střelecký kurz Expandable baton Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz FATALE

Dárkový certifikát na improvizační zdravotnický kurz FATALE. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz Home Defense

Dárkový certifikát na základní taktický kurz Home Defense. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz Low Light

Dárkový certifikát na střelecký kurz Low Light. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz MV-101

Dárkový certifikát na akreditovaný střelecký kurzy MV-101. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz MV-102

Dárkový certifikát na akreditovaný střelecký kurzy MV-102. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz MV-201

Dárkový certifikát na akreditovaný střelecký kurzy MV-201. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz MV-301

Dárkový certifikát na akreditovaný střelecký kurzy MV-301. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz One Man CQB Pistol nebo Rifle

Dárkový certifikát na některý z taktických kurzů One Man CQB Pistol nebo One Man CQB Rifle. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz Self Defense Scenarios

Dárkový certifikát na kurz Self Defense Scenarios. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz Speed Boat

Dárkový certifikát na kurz Speed Boat Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz Survival

Dárkový certifikát v na kurz Survival. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz Tactical Shotgun 1

Dárkový certifikát na střelecký kurz Tactical Shotgun 1 Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz Tactical Shotgun 2

Dárkový certifikát na střelecký kurz Tactical Shotgun 2 Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz TECC

Dárkový certifikát na základní zdravotnický kurz TECC. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurz Urban nebo Precision Sniper

Dárkový certifikát na některý z odstřelovačských kurzů Urban Sniper nebo Precision sniper Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurzy CQB Advanced

Dárkový certifikát na taktický kurz CQB Advanced, který je zaměřen na výuku pokročilých postupů taktické přípravy v objektech a systému násilného otevírání dveří. Pro účast na tomto kurzu je nejprve nutné absolvovat kurz CQB. Ujistěte se, proto, prosím, že ten komu poukaz chcete věnovat tuto podmínku splňuje. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na kurzy CQB nebo FIBUA

Dárkový certifikát na základní taktický kurz CQB nebo FIBUA. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na libovolný kurz Dynamic Pistol

Dárkový certifikát v na libovolný kurz Dynamic Pistol. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.

Na libovolný kurz Dynamic Rifle

Dárkový certifikát v hodnotě jednoho kurzu Dynamic Rifle. Při nákupu jako způsob dodání zvolte prosím OSOBNÍ ODBĚR. Voucher vám přijde emailem v elektronické podobě ve formátu PDF.