Kurzy - Ostatní - - Registrace nového uživatele - Košík

Kategorie

Armorer

Popis kurzu: Kurz Armorer je jednodenní základní zbrojířský kurz, na kterém se naučíte na prvočinitele rozebrat různé typy zbraní, dozvíte se, jak je nejlépe čistit a konzerovat, budete umět vyměňovat součástky a díly, zkusíte si výměnu mířidel a jejich základní nastřelení, nakonec všechny zbraně složíte, aniž by vám některá součástka přebývala nebo scházela. Obsah: Základní teorie ke konstrukci zbraní a funkci jednotlivých prvků, bezpečná manipulace se zbraní před její rozborkou, základní a detailní rozborka závěru a rámu/těla zbraně, rozborka zásobníků, údržba a různé servisní postupy, čištění, výměna jednotlivých dílů, sborka a kontrola funkcí všech mechanizmů zbraně, výměna a nastřelení mířidel. Veškeré postupy si vyzkoušíte na samonabíjecí pistoli, samonabíjecí pušce a opakovací brokovnici. Potřebné vybavení: Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv, psací potřeby. Zbraň: Budete vybaveni našimi výcvikovými zbraněmi. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Po dohodě je však možné zajistit poměrně komfortní přespání nedaleko střelnice. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Survival

Popis kurzu: Kurz Survival je zaměřen na výuku základních dovedností potřebných k přežití v přírodě při nenadálých událostech jako je ztroskotání v pustině, v místě přírodní katastrofy, a to vše s minimálními prostředky. Obsah: Budování přístřešků, rozdělání ohně nouzovými prostředky, získání vody a potravy, navigace a mnoho dalšího. Doporučené vybavení: Vetší nůž vhodný do přírody, kapesní nůž, ešus, lžíce, dvě pevnější PET lahve, cca 15 metrů pevné šňůry (možná ji zničíte) dobré oblečení a pevnou obuv vhodné pro pobyt v přírodě (vhodná bude nepromokavá bunda, ale nedoporučujeme oblečení z umělých vláken kvůli pobytu u ohně), pracovní rukavice, psací potřeby. Osobní věci denní potřeby (např. kontaktní čočky a jejich příslušenství, léky pokud je pravidelně užíváte apod.), toaletní papír, repelent proti klíšťatům, můžete i celtu nebo jinou nepromokavou plachtu, dva kondomy, (ideálně bez lubrikantu) a dva menstruační tampony, ideálně velké. V ceně je zahrnut all inclusive nocleh a strava :), výukové pomůcky a dobře vybavená krabička poslední záchrany (KPZ). Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na místě nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 15:00 hod čtvrtý den.v Jedná se 4 celé dny NON STOP výcviku, tedy cvíce než 80 vyučovacích hodin! Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Tactical Driving

Popis kurzu: Kurz jízdy zručnosti s vozidlem v civilních, taktických a služebních podmínkách. Obsah: Základní teorie, brždění na rovném úseku, brždění s vyhnutím se překážky, cvičení na postřeh řidiče, různorodý slalom mezi kužely popředu a pozadu, otočení vozidla o 180 stupňů – pašerácká otočka, projetí úzké zatáčky, soutěž na čas, atd.. Doporučené vybavení: Povahou civilní, outdoorové nebo taktické oblečení a obuv, které je přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám (na letišti zpravidla hodně fouká). Pro výcvik budete vybaveni našimi tréninkovými vozidly. Kurz je samozřejmě možné absolvovat s vaším vlastním vozidlem, což se projeví na nižší cenně kurzovného, mějte ale na paměti, že byste měli po absolvování kurzu navštívit autoservis za účelem nutné údržby a výměny velmi opotřebených dílů. Časy: Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na místě nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 17:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd. Jazyk výuky: Čeština s možným překladem do angličtiny. Ubytování a strava: Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den. Máte dotaz? Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.