Distanční elektrický paralyzér TX200P

Vážení,

Vůbec poprvé v historii nabízíme možnost pořídit si elektrický distanční paralyzer v civilním sektoru. Získáte tak stejný nesmrtící nástroj, se kterým pracují například prvosledové a speciální útvary policie. Podařila se nám nevídaná věc. Usilovná snaha našeho týmu prolomila ledy a dostala taser na civilní trh v České republice. TX200P je špičkový nástroj, se kterým dramaticky rozšíříte možnosti řešení náročných situací.

Taser útočníka paralyzuje. Na omezenou dobu, bez zranění, trvalých následků a oproti střelné zbrani i s daleko menšími právními konsekvencemi. Nemusíte riskovat boj zblízka holýma rukama, obuškem nebo slzným plynem. Dokonce ani v případě, že budou zmíněné prostředky sebeobrany neúčinné, nemusíte sahat po palné zbrani. Konečně máte k dispozici stejný „donucovací“ prostředek, jako elitní jednotky PČR.

Distanční elektrický paralyzér TX200P je určen k zastavení pachatele násilné trestné činnosti nebo narušitele veřejného pořádku, kterého nelze jiným způsobem, například za pomocí výzev, hmatů a chvatů sebeobrany nebo obušku, zastavit nebo zadržet, přičemž distanční elektrický paralyzér je prostředek s minimálním rizikem.

Výhodou TX200P je bezkonkurenční pořizovací cena. Obdobný výrobek, který používají jednotky policie, stojí dvojnásobek. V ceně pořízení je též proškolení zdarma, na kterém si mimo jiné vystřelíte dvě ostré hlavice.

Více informací o paralyzéru TX200P se dozvíte zde.

Pokud máte zájem o zakoupení nebo se chcete dozvědět více informací o paralyzéru TX200P, neváhejte nás kontaktovat na našem emailu ještě před tím, než spustíme možnost objednání na našem webu.