Tactical Rappeling Advanced

Informace o kurzu

Kapacita: 16
Min. počet účastníků: 8
Cena vč. DPH: 4.000,00
Délka kurzu: 16 h
Počet dnů: 2
Místa pořádání:
Instruktorů: 1
Instruktoři tohoto kurzu:
Certifikace: Certifikát Hard Task
HTR sleva: 10 %
?

Popis kurzu:

Tactical Rappeling Advanced je dvoudenní kurz pokročilého taktického slaňování, který obsahem navazuje na základní kurz Tactical Rappeling Basic.

Obsah:

Základní teorie k taktickým postupům slaňování, bezpečnosti a potřebné výbavě k zákroku, následovat budou postupy slanění na balkón, terasu, vstup do oken a s využitím lana fast rope v jednotlivci a týmech.

Doporučené vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), sedací úvazek, dvě HMS karabiny, smyce, osma, brzda, 30 m dlouhé statické lano, ochranná přilba, slaňovací rukavice, ideálně též nákoleníky a náloketníky. Dále potřebujete opasek, pokud máte vlastní, přineste si kvalitní a bezpečné tvrdé pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdra na rezervní zásobníky do zbraně typu Glock 17 GEN4, případně nosič plátů nebo jakoukoliv kompletní balistickou ochranu včetně přilby, sumky na zásobníky typu AR15 a střelecké ochranné brýle.

V případě, že nedisponujete vlastním lezeckým vybavením, jsme vám schopni k vybranému datu konání kurzu kompletní slaňovací set zajistit. Stačí si v e-shopu ke kurzu vybrat položku Vybavení ke kurzu Tactical Rappeling.

Zbraň: 

Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 nebo H&K 416 a MP5. Ke zbraním dostanete popruh, potřebná pouzdra a zásobníky.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda. Doporučujeme si přinést například jakoukoliv formu potravinové dávky do přírody a dostatek pití na celý den.

Máte dotaz?

Zkuste si prosím pročíst nejčastější dotazy našich zákazníků v sekci otázky a odpovědi. Jestliže jste odpověď na svou otázku nenašli, jsme Vám připraveni odpovědět na kterémkoliv z uvedených kontaktů.

Pro účast na tomto kurzu je nutné absolvování

Vypsané termíny kurzů

Kurz {course_classes.instructors:field_name}: Místo: {course_classes.price:field_name}: Termín: