Předváděčka tlumičů

Předváděcí akce tlumičů firmy G.I.S.

 

O akci: Vážení střelci a střelkyně, nyní máte unikátní možnost vyzkoušet si, osahat a přímo pořídit tlumiče českého výrobce G.I.S. pod vedením profesionálních instruktorů na naší firmou pořádané předváděcí akci na venkovní komerční střelnici Oleško.

Místo pořádání: Střelnice Oleško - www.strelniceolesko.cz

Datum: viz vypsané termíny níže na této stránce

Čas: 09:00 - 17:00 hod (každý slot však maximálně hodinu)

Zbraně a náboje: Zabezpečeny ze strany Hard Task Training s.r.o. - v ceně předváděcí akce je sada nábojů (30 ks 9 mm, 10 ks .223 Rem, 10 ks 22 LR, 5 ks 7,62x39 a 2 ks 308 Win). Můžete si též přinést vlastní zbraně, na které byste si rádi tlumič pořídili anebo na nich tlumiče vyzkoušeli.

Tlumiče: na místě budou k dispozici na vyzkoušení pistolové modely PSR9 Standard a Compact, oba karabinové CSR9, puškové RSR 22/40 a 30/40, PSR22RF a model pro opakovací pušky RSR 30/45.

Cena: 700 Kč

Další důležité informace: Abychom dodrželi protipandemická opatření a zvládli plynulý chod předváděcí akce, prosím, dodržujte přesně časy slotů, do kterých jste se přihásili. Váš hodinový slot bude sloužit k otestování tlumičů na zbraních, odborný popis a ukázku rozborky a čištění, diskuze s instruktorem přímo na střelišti ve skupině maximálně 5 lidí. Mimo hodinový slot si můžete tlumič zakoupit nebo objednat v našem zázemí střelnice. Na míste nelze platit platební kartou.

Protipandemická opatření: Dodržujte prosím všechna aktuální nařízení vlády, používejte připravenou dezinfekci rukou, noste roušku na ústech, udržujte minimální rozestupy.

Kontakty: V případě dotazů prosím pište na tlumice@hardtask.cz

Vypsané termíny akcí

Akce Místo: {nodes.price:field_name}: Termín: