Tikka T3x TAC A1

Dodatečné informace

Cena vč. DPH: 49.990,00
HTR sleva: %
?

Popis: Opakovací puška, ráže 6,5 Creedmoor nebo .308 Win, délka hlavně 20″ nebo 24″, barva černá, sklopná pažba

Nikdy předtím neexistovala puška, která splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitu a bezkonkurenční přesnost na dlouhé vzdálenosti, v tomto cenovém rozsahu. S nejvyšší hodnotou pro každou sportovní střelbu je nová T3x TAC A1 konečným nástrojem na dlouhé vzdálenosti.

Modulární pažba  Zbraň T3x má novou modulární pažbu s možností prodloužení jejího konce za pomoci speciálních nástavců. Nástavce jsou prodávány zvlášť.

Vylepšená rukojeť  Rukojeť, která nikdy neklouže! Syntetická pažba s novým asymetrickým vzorkem, který byl speciálně navržen pro pevný úchop za všech povětrnostních podmínek.

Vylepšené pohlcení zpětného rázu  Modely T3x přícházejí s novou technologií pohlcení zpětného rázu zbraně, který po výstřelu působí na střelce. Tato novinka Vám pomůže k tomu, že se budete moci soustředit pouze na sebe a výstřel.

Snížení hlučnosti pažby  Syntetický pažba má v zadní části pěnovou výplň, která tlumí zvuk. Již nikdy nevyplašíte Váš cíl!

Přepracované vyhazovací okénko  Zbraně T3x přicházejí s přepracovaným a rozšířeným vyhazovacím okénkem.

Spoušť  Dvoustupňová s nastavitelným odporem.

Předpažbí  Vyměnitelné 13.5" M-LOK systém, montáž QD Tuhé předpažbí s optimální tloušťkou stěny, která zabraňuje ohýbání.

Modulární šasi  Pažba, pistolový úchop, předpažbí typu AR. Hliníkové uložení.