Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Chtěl bych se přihlásit na nějaký ze střeleckých kurzů, ale nemám zbrojní průkaz ani zbraň. Je to problém?

Zákony České republiky vám nenařizují zúčastnit se střeleckého kurzu pouze v případě, že byste měl zbrojní průkaz a vlastní zbraň. V tomto případě, stejně jako všichni ostatní, budete střílet pod dozorem zkušeného instruktora. Můžete tedy střílet, i když nejste držitelem zbrojního průkazu. Dále jsme za příplatek schopni zajistit vám na kurz zbraň i střelivo.

Rád bych se zúčastnil nějakého z kurzů, ale nevím, zda nebudu ostatní účastníky mými slabými vědomostmi spíše zdržovat. Jsem teprve začátečník.

Kurzy jsou řazeny do třech kategorií, tzv. Tierů, přičemž u každého kurzu můžete nalézt právě jednu z kategorií, podle které pochopíte, jak vysoké nároky budou na účastníky kurzu kladeny. Více se můžete dočíst v odkaze „Úrovně kurzů“.

Mohu začít hned Tierem 2 nebo 3? Prošel jsem kurzy u konkurence a střílím dvacet let.

Naše kurzy musíte projít úroveň po úrovni, tedy od jedničky až po nejvyšší čtyřku. Není možné začít hned dvojkou nebo trojkou.

Jak se mohu na kurz přihlásit?

Důležité je provést registraci na našich webových stránkách. Ta je velmi jednoduchá a rychlá. Ve chvíli, kdy jste zaregistrováni, můžete se kdykoliv na stránky přihlásit, poté si stačí vybrat kurz, kterého byste se rádi zúčastnili, vyhledat kterýkoliv z vypsaných datumů a svou účast tak potvrdit.

V registračních údajích po mně chcete taktéž datum narození a telefonní číslo, na co tyto údaje přesně potřebujete?

Datum narození je nutné k úspěšnému absolvování kurzu, tedy získání certifikátu po jeho dokončení. Datum narození je nedílnou součástí certifikátu a dodává mu více na pravosti a originalitě. Telefonní číslo využijeme v případě, že vás nutně potřebujeme z jakéhokoliv důvodu kontaktovat a nedaří se to emailovou formou.

V případě, že můj zaměstnavatel bude chtít ověřit pravost certifikátu, je možné vás kontaktovat?

Ano. Na každém certifikátu naleznete unikátní sériové číslo a kontaktní údaje, na kterých je možné pravost ověřit.

Jakým způsobem mám za kurz zaplatit a kdy? Dostanu oproti platbě nějaký doklad?

Na základě vaší registrace na kurz vám zašleme výzvu k platbě včetně daňového dokladu, na kterém se nachází cena kurzovného, variabilní symbol a detaily naší banky. Částku musíte uhradit do 14 dnů od přihlášení na kurz, jinak vám bude registrace zrušena.

V případě, že jsem zaplatil(a) kurzovné a nemohu se v daný termín dostavit, co se stane s mou registrací a penězi?

Pakliže nám dáte vědět dostatečně dopředu (cca 14 dní až 1 měsíc – záleží na druhu kurzu) a bude k dispozici jakýkoliv jiný termín kurzu, na který jste přihlášen(a), jsme vás schopni přesunout do jiného datumu konání kurzu. V případě, že se na kurz z jakýchkoliv důvodů nedostavíte, kurzovné propadá ve prospěch firmy.

Mohu kurzy hradit prostřednictvím FKSP nebo jiným obdobným bonusovým programem mého zaměstnavatele?

Ano, je to možné.

Comments are closed.