Rusty Sullivan

Rusty Sullivan

Pozice: Instruktor pro taktickou a zdravotní přípravu / USA

 

Profesní životopis:

Rusty Sullivan je čestným námořním veteránem Spojených států Amerických. Již více než 25 let Rusty slouží jako příslušník Policie a jako záchranář hasičského záchranného sboru města Belton/Missouri, z toho 11 let na pozici zdravotníka a instruktora zásahového týmu SWAT. Jako šéf výcviku nyní taktéž vyučuje na akademii MCC Public Safety Institute v USA.

Rusty Sullivan je mezinárodním instruktorem v několika odvětvích zabývajících se záchrannými operacemi, ozbrojenými složkami a zdravotnickým záchranářstvím bezpečnostních sborů. Získal tituly a certifikáty na několika různých universitách, jako Public Safety Leadership and Ethics programs, proslavenou United States Counter Narcotics and Terrorism, Operational Medical Support (CONTOMS) a the Tactical Emergency Medical Team (TEMS) programs. Je taktéž mezinárodním vyjednavačem a expertem na psychologii komunikace s únosci a psychologické užití síly.

Rusty je držitelem několika pokročilých stupňů vzdělání, a to AAS v kriminalistice, BA v sociální psychologii odvětví veřejná bezpečnost a magisterský titul v Managementu řešení konfliktů a sporů. Za posledních 20 let studoval mnoho forem bojových umění, jako Bushidokan, Aikido, Systema, box, thaiský box a je držitelem titulů v Kravmaze a Gracie Jiu-jitsu.

 

Comments are closed.