O NÁS

O nás

Vítáme Vás na webových stránkách společnosti Hard Task, která se zabývá výcvikem střelecké, taktické a zdravotní přípravy, dále pak bezpečnostními službami a ochranou osob. Naší firmě záleží na naprosto precizním a profesionálním odvedení práce zaměstnanců, z tohoto důvodu zve jako ochránce či instruktory všech kurzů jen ty nejpovolanější odborníky v konkrétním oboru. Co mi může Hard Task nabídnout?

 

Díky mnoholetým zkušenostem našich instruktorů v problematice ozbrojené složky, bezpečnost a výcvik, doma i v zahraničí, vám můžeme nabídnout široké spektrum poskytovaných služeb a činností, a to především výcviky v odvětví střelecká příprava, taktická příprava, bojové zdravotnické kurzy nebo například kurzy pro kontraktory nebo ochránce osob a majetku.

Bojíte se o zdraví či o život? Hledáte pro sebe nebo své blízké osobní ochránce? Jsme schopni vám poskytnout nepřetržitou osobní ochranu zajištěnou zkušenými bodyguary, a to přesně na míru dle vašich požadavků.

 

Pro koho jsou kurzy určeny?

Kurzy Hard Task jsou určeny pro všechny.

Kurzy jsou dle náročnosti probírané tématiky rozděleny do několika úrovní, podle které zjistíte, který kurz je určen právě vám. Můžete být tedy profesionální voják či policista, kontraktor, pokročilý nebo začínající střelec. Milujete airsoft, vojenskou historii anebo jste pouze člověk, který si chce střelbu či taktickou přípravu vyzkoušet. Nabízíme též úroveň kurzů určenou pro širší „laickou“ veřejnost, kde nehraje roli úroveň předešlých zkušeností a fyzické dispozice účastníka. Na této úrovni pořádáme například zážitkový team building se střelbou či taktickou přípravou pro firmy, pracovní kolektivy nebo jiné skupiny.

 

Co mohu od Hard Task očekávat?

Profesionální a přátelský přístup všech instruktorů a pracovníků během jakékoliv firmou vykonávané činnosti. Dbáme na to, aby všichni naši instruktoři měli bohaté předešlé praktické zkušenosti z oblasti, ve které na našich kurzech vyučují.

Comments are closed.