Tactical Tracker

Tactical Tracker Obtížnost I

Popis kurzu:

Tento kurz taktického stopování se skládá ze zhruba 30 hodin výuky založené na téměř 50 letých operačních a reálných zkušeností špičkového stopaře a praktika Davida Scott-Donelana, které budou účastníkům předáváný prostřednictvým profesionálních instruktorů v oboru.

Takto postavený kurz je vhodný jak pro příslušníky policejních a armádních jednotek, tak samozřejmě pro ochránce přírody, osobní strážce, detektivy či jiné zájemce o tématiku stopování lidí v terénu.

Obsah:

Základní teorie a pravidla stopování, dynamika tvorby stopy, lidské stopy a známky lidské činnosti v přírodním prostředí, stárnutí stop, stopování za snížených světelných podmínek, stopování v týmu, finální modelová situace.

Doporučené vybavení:

 Povahou taktické oblečení a pevná obuv vojenského typu, doporučuje se bojová uniforma (vz 95, multicam, woodland …), nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a sumkami na zásobníky typu AR15, přilba nebo taktický klobouk, střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, individuální balíček první pomoci a svítilna pro noční stopování.

Kurz samozřejmě zvládnete projít v pohodlném taktickém oblečení, bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj, stačí si vzít pouze ochranné brýle, boty vojenského typu a svítilna. POZOR! PŘIZPŮSOBTE SVOJE OBLEČENÍ VENKOVNÍM TEPLOTÁM!

Zbraň: 

Pro všechny účastníky budou zdarma k zapujčení naše výcvikové airsoftové zbraně.

Místo konání:

Venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško. koordináty: 50°29’10.5″N 14°12’05.1″E 50.486238, 14.201412, Popis cesty z Prahy po D8 směr Ústí nad Labem, sjezd 35 Km směr Terezín, dále cca 10 min od dálnice přes obce Doksany a Hrdly. Za mostem přes železniční trať odbočit vpravo směr Oleško. V Olešku odbočit vlevo za obecním úřadem. Celková doba jízdy dle pravidel silničního provozu z Prahy na naši střelnici je cca 35 minut.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. Vyjma dne, kdy bude probíhat výuka za snížených světelných podmínek. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 12

Časová dotace kurzu:

3 dny, cca 30 vyučovacích hodin

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Po dohodě je však možné zajistit poměrně komfortní přespání nedaleko střelnice. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Bývalí příslušníci speciálních sil AČR

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

7500 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

Comments are closed.