SWAT Week

SWAT Week Obtížnost II

Popis kurzu:

Jedná se o oficiální americký policejní pětidenní intenzivní SWAT kurz, kterými každoročně procházejí operátoři US POLICE SWAT.

Kurz je určen pouze pro ty, kteří jsou v aktivní nebo rezervní službě příslušníků ozbrojených složek nebo jsou nyní ve výslužbě a mají výborně zvládnutou bezpečnou manipulaci se zbraní a znají základy CQB.

Obsah:

Tatkická příprava v objektech, zákrok proti pachateli v dopravním prostředku, kurz otevírače, taktický postup týmu za použití balistického štítu, zákrok proti aktivnímu střelci, střelecký výcvik z pistole a samonabíjecí pušky, modelové scénáře probraných témat s využitím zbraní FX Simunition.

Jedná se především o kurz udržovací a zdokonalovávací, tzn nebudou zde vyučovány absolutní základy taktické přípravy a střelby.

Doporučené vybavení:

Povahou taktické oblečení a obuv (UF PRO, 5.11, Blackhawk, Helikon…) nebo bojová uniforma, nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a sumkami na zásobníky typu AR15, přilba, pouzdro na záložní zbraň (Glock 17), střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, svítilna…

Zbraň: 

Pro taktickou část kurzu budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 a H&K 416 a MP5.

Pro střeleckou část kurzu budete potřebovat samonabíjecí pistoli + 150 nábojů a samonabíjecí pušku (AR15, Sa58, AK47/74, MP5 apod.) s popruhem a dvěma zásobníky + 250 nábojů.

Za příplatek, dle aktuálního ceníku k danému datu konání kurzu, jsme schopni vám zbraň a střelivo zajistit.

Místo konání:

Kurz se bude konat na různých lokacích v Praze a okolí a také na venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško. koordináty: 50°29’10.5″N 14°12’05.1″E 50.486238, 14.201412, Popis cesty z Prahy po D8 směr Ústí nad Labem, sjezd 35 Km směr Terezín, dále cca 10 min od dálnice přes obce Doksany a Hrdly. Za mostem přes železniční trať odbočit vpravo směr Oleško. V Olešku odbočit vlevo za obecním úřadem. Celková doba jízdy dle pravidel silničního provozu z Prahy na naši střelnici je cca 35 minut.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 20

Časová dotace kurzu:

5 dní, cca 50 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Angličtina s možným překladem do češtiny.

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Po dohodě je však možné zajistit poměrně komfortní přespání nedaleko střelnice. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda.

Instruktor:

Dean Hutson, Justin English

Jazyk výuky:

Angličtina s překladem do češtiny.

Certifikace:

Oficiální odznak US Police SWAT badge s autorizačním dopisem a certifikátem US Police

Cena kurzu:

25000 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

Napsat komentář