Speed Boat

Speed BoatObtížnost I

Popis kurzu:

Tento kurz je zaměřen na výuku postupů taktické přípravy malých vojenských jednotek v operacích spojených s vodní plochou.

Kurz je určen pouze pro plavce! Doporučujeme, aby měli účastníci základní povědomí o taktice malých vojenských jednotek viz kurz SUT

Obsah:

Základní teorie, přímá transparentní INFIL a EXFIL bojového týmu na místo určení za pomocí silného motorového člunu, tiché přiblížení průzkumného nebo bojového týmu do týlu nepřítele, patrolování podél břehů, kontrola nepřátelského nebo podezřelého plavidla, tvrdá a rychlá evakuace týmu z nepřátelské oblasti.

Doporučené vybavení:

Povahou taktické oblečení a obuv doporučuje se bojová uniforma (vz 95, multicam, woodland …), nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a sumkami na zásobníky typu AR15, přilba nebo taktický klobouk, střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, individuální balíček první pomoci.

Kurz samozřejmě zvládnete projít v pohodlném taktickém oblečení, bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj, stačí si vzít pouze ochranné brýle. POZOR! PŘIZPŮSOBTE SVOJE OBLEČENÍ VENKOVNÍM TEPLOTÁM!

Zbraň: 

Pro všechny účastníky budou zdarma k zapujčení naše výcvikové airsoftové zbraně.

Místo konání:

Vodní přehrada Orlík, sraz účastníků v na tomto místě

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na místě nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 17:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 20

Časová dotace kurzu:

1 den, 8 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Bývalí příslušníci speciálních sil AČR

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

1800 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

One Comment:

  1. Speedboat jsme absolvovali v nehostinných podmínkách zimy a silného deště, což naopak pozitivně dodalo na atmosféře boje. Kurz v podstatě doplňuje dovednosti získané v kurzech SUT a SUT Advanced o možnosti využít zasazení a extrakci po vodě. Prodloužení kurzu o noční část spojenou s přepadem větších plavidel byl perfektní bonus a podle mě by nebylo špatné na toto téma vytvořit navazující kurz, či jej začlenit do plánovaného SUT úrovně 3. Kurz se hodí i jako zážitkovka a je vhodné jej absolvovat v týmu.

    Please wait...

Napsat komentář